Wpis z mikrobloga

#pracbaza #logikarozowychpaskow #heheszki #truestory #rozowepaski

tl:dr
Kierownik zatrudnił "sekretarkę" na nasz dział. Dziewczyna partoliła robotę równo, ale kierownik i żonata część towarzystwa zamiast mózgiem myśli benizem. Atmosfera się trochę popsuła. A jak ja zacząłem mieć wywalone to wszyscy Hurr Durr. Ale kierownik dał światełko w tunelu. eotl:dr

Kilka tygodni temu kierownik zdecydował że nasz dział powinien mieć sekretarkę która będzie ogarniać sprawy pomiędzy działami oraz obsługę kliencką i inne dupersztyki. Generalnie zajmowaliśmy się tym my wymieniając się z chłopakami z działu ale kierownik uznał że "Jak przychodzi ktoś z zewnątrz i w dziale sami faceci to się jakieś gej party odprawia" No i że kobieta to ozdoba oraz łagodzi obyczaje to będzie lepsze postrzeganie.( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)

No i kierownik znalazł dziewczę 7/10 (gdyby delikatniej się malowała to nawet 8/10) z całego potoku CVek które przeglądaliśmy ostatecznie kierownik był głownym HRowcem... Wdrażanie odbyło się raczej spokojnie bo i tak zajmowaliśmy się wszystkim a ona była taką ozdóbką i odbierała telefony...

1. Dziewczyna ściągnęła Ransomware przez co wszystko się zaszyfrowało (Komputer odcięty od naszej sieci a że wszystkie faktury są wrzucane do 1 foldera który jest duplikowany na NAS) Mieliśmy jednak kopię zapasową ale od razu nam się zaświeciła lampka jakbyśmy byli w #!$%@? IT Crowd.
2. Rozpieprzyła system wewnętrznego sendmaila przez co cały port się zatkał bo "chciała wysłać maila do klienta"
3. Pisanie listów do działów wyglądało u niej tak że Kopiowała 70 razy tekst a potem doklejała dane do nagłówka... Wtedy zajrzałem do CVki "mgr administracji "Bardzo dobra obsługa komputera" "Bardzo dobra znajomość pakietu Office" Pokazałem dziewczęciu że jest plik z bazą klientów i może zrobić to w 2-3 minuty przy pomocy korespondencji seryjnej a potem udawać że pracuje i malować sobie paznokcie
4 Rozpieprzyła szablon wyliczający w Excelu dane statystyczne dla kierownika Dziewczyna miała problem ze zrozumieniem i użyciem prostej formuły "Jeżeli" O Odwołaniu warunkowym i bezwarunkowym to szkoda szczępić ryja
4.76. Wsadziła 3 razy w ciągu 3 tygodni do ADFu plik kartek ze spinaczem... ADF do naprawy
5/12 Okazało się że #!$%@?ła nasze wyceny do innych działów które je wewnętrznie wyliczają i potem wychodzi kwota za zlecenie.
6/9 Zapytałem jej że skoro napisała w CV standardową formułkę o znajomości Office'a do dlaczego nie próbuje choćby z czystej motywacji nauczyć podstawowych rzeczy których od niej się oczekuje. Powiedziała że sama nie wie....( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak ja nie znam jakiejś funkcji czy określonego działania to najpierw strzelam buraka jakbym dostał 1nkę w szkole a potem w domu się dokształcam by nie zostać w tyle i mieć rozum i godność człowieka.

Kierownik do niej się ślini jak mors... Część załogi (tych którzy mimo #!$%@? flanelową zbroją udało się znaleźć innego różowego i nawet się ożenić) Też stara się ją kryć ( ͜͡ʖ ͡€)

No i ja człowiek który po ostatnich inbach z kobietami ma już totalnie wywalone na to czy jest ładna pani i czy można do niej podbić (A to mi jako wykopowemu stulejarzowi bez obrączki powinno zależeć na wyjściu z przegrywu) Powiedziałem że #!$%@?ę poprawiać czyjąć ignorancję i niewiedzę nawet jeśli miałbym skończyć sam jak palec... Chłopaki obrażeni mówią że za bardzo spinam dupę i nie mam szans z takim podejściem znaleźć kogokolwiek... Na naradzie gdzie oglądaliśmy mecze piliśmy browary i rozmawialiśmy o dupie maryny. Dzisiaj jesteśmy rozwaleni totalnie, Kiedyś chłopaki sami mnie wspierali że nie mam się co łamać i że będzie dobrze. Dzisiaj wbijają sztylet prosto w serce...

Kierownik wezwał mnie na rozmowę i powiedział że w gruncie rzeczy mam rację i że wydajność zespołu spadła ale powiedział że jest 3 miesięczny okres próbny a że trzeba zmienić postrzeganie działu to powiedział że mamy się pomęczyć...

Ktoś kiedyś powiedział "Kobiety i pierogi rządzą facetami.." Jak facet lubi i kobiety i pierogi to już jest martwy na śmierć.
  • 21