Wpis z mikrobloga

#wrestling #wwe

Niech mi teraz ktoś powie, że wrestling jest w 100% fake'owy...


O jak ja #!$%@? gardzę tym tekstem.

bądź fanem wwe

nikt przez całe 24h nie napisał że wrestling jest udawany

hurr durr i co teraz haha #!$%@? no kto powie że to fake?! NIKT #!$%@?, ŻADNY! TO SĄ ŁZY, POT, SMAR I SPERMA I W OGÓLE HETEROTESTOSTERON #mirkokokosy ()()()


-

oglądaj WM

haha patrzcie ile niezalogowanych na mirkoczacie XDD haha na bank zaraz ktoś XD napisze XD że wrestling jest udawany

nikt nic takiego nie napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


-

zapytaj się o coś pod tagiem #wuwue

ooo uuu pewnie myślisz że skok Szejka MacklMora był udawany?!?!


To już jakieś urojenie czy jak?
#!$%@?, jaka ta społeczność jest #!$%@?.
  • 12
Dla mnie udawany=bezbolesny.


@MSKappa: o widzisz a dla mnie udawany = ONI NIE WALCZĄ, tylko odgrywają. Fajnie, że rzucanie goścmi jest męczące, fajnie ze skacząc z klatki robisz sobie krzywdę i boli i krew. Ale ja bym wolał widzieć walki, jak ktoś NAPRAWDĘ dostaje kopa w mordę :) Dlatego ufc for life.
@janushek: oh god, wracaj oglądać warsaw szor czy jak to tam XDD

cumplu, odniosłem się do tych rakowych komentarzy o wrestlingu które pojawiają się co jakiś czas pod tym tagiem, a ty masz ból dupy że bronię wrestlingu i dałem dobry przykład, gg bait 4/10 bret hart XDDD
@rockydoggy:

cumplu, odniosłem się do tych rakowych komentarzy o wrestlingu które pojawiają się co jakiś czas pod tym tagiem,


Ale taguj #walkazwiatrakami colego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest wykop i takie wpisy #!$%@? pomagają. Zobaczysz w przyszły wtorek na bank pojawią się znów takie komentarze. Tak jest pod każdym #!$%@? tagiem. Zapytasz się o questa z Wiedźmina to zostaniesz wyśmiany w 10 komentarzach bo grasz na