Wpis z mikrobloga

Podsumowanie z dnia 06.04.2016

Mireczki! ;-)

Szybkie podsumowanie na dziś: odebrałem dzisiaj 3 paczki (od @katalizat0r @KontoBezNicku i jeszcze kogoś [brak info :C]).
Czeka na mnie jeszcze paczka z dzisiaj w Paczkomacie (bodaj od @arcctgx) - natomiast odbiorę ją dopiero jutro. ;)

Kilka godzin temu informowałem o tym, że dojechał do nas w końcu karton i można teraz zobaczyć jak idą nam postępy w zbiórce.

Przypominam - naszym celem jest zapełnienie tego kartonu (wymiary 1200x800x900 ;)).
Jest on teraz zapełniony w ok. 30% - mam nadzieję, że uda nam się to zrobić. :)

Mam tylko jedną 'prośbę' do Was. Dostaję dużo paczek od Was, ale bardzo mało listów/pocztówek (do tej pory dosłownie 3 sztuki..). Osoby, które nie mogą wysłać nic "konkretnego", a chciałyby również dorzucić się do paczki - zachęcam do wysłania samego listu / pocztówki! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj

Na przesyłki od Was czekam do 15 kwietnia (jeszcze 9 dni). Po tym czasie organizuję wysyłkę do rodziny Gnidy.

Standardowo w albumie na imgurze wgrane są już wszystkie zdjęcia z dotychczas otrzymanych paczek. ;)
Można je zobaczyć tutaj: http://imgur.com/a/4ayAP

#mirkopaczkadlajasia #gnidamabialaczke

//edit: 2 paczki w paczkomacie. dosłownie teraz dostałem sms. ;)//
b__g - Podsumowanie z dnia 06.04.2016

Mireczki! ;-)

Szybkie podsumowanie na dzi...

źródło: comment_FJinnq8cevOy7dwdsWYqGAYLu2ImO2V3.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Nebayh: Chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza. Myślałam ze ktoś cos planuje w stylu właśnie tej karty podarunkowej,wiec pytalam żeby sie dorzucić. Ja nie pytam czy mogę wyslac cos dla niej bo to jest raczej oczywiste, ze można :)
  • Odpowiedz