Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, coś się popsuło i nie było widać moich postów i powtórzę jeszcze raz, ban dla @Gruszka1992 to jest jakaś porażka. Ja myślę że to wykopowe społeczeństwo, ta banda imbecyli, która zgłaszała jego wpisy, to jest jakieś nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy ludzie, takie zaangażowanie społeczne jak Gruszki, gdzie postawił swoją rodzinę, swoje życie prywatne, biznes, wszystko inne i mimo to zgłaszaliście jego postyto was się powinno banować, #!$%@?, tak się was powinno banować jak tylko was może banować 2TO6. Elfik was tak nie banował jak zbanuje was 2TO6. Aż was kukle będą swędziały. Z bólu.

To jest dramat, że na tym antyludzkim portalu, w którym moderacja nie była w stanie powiedzieć, że Gruszkę zbeszczeszczono, że temu człowiekowi 118 razy zdjęto bana, że te zgłaszające prostytutki, powtarzam, prostytytki, tego człowieka zgłaszały bezpodstawnie, a uniewinniano go dopiero po kilku dniach, nie jest czymś wartym by go wrzucić do gorących, to będzie was 2TO6 banował, będzie was banował z dupy. Białkov was zniszczy, Elfiki, Kinery, moderacje będą wam odbierały smak życia. Debile, co wybrali nie @koroluk, nie @sermaciej, nie @Gruszka1992, tylko jakichś MRKRUSów, propagandzistów, jakichś THEONÓW1980, szaleńców, to jest ten mikroblog, przez was nic się na tym portalu nie zmieni, i trzeba was banować, banować, bo jesteście bandą zawistników, rozumiecie to.

A wam kochani, którzyście głosowali na #neuropa, którzy nas wspomagali, dziękuję, ale to garstka Żydów, garstka, to jest 825 osób, może 830, a reszcie chciałbym powiedzieć w ryj, że jesteście prymitywami, że wasza piwnica to wasz majestat, wasza godność #!$%@? to stuleja, szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Dobranoc.
#gruszkabagietstory
  • 19
Znam Gruszke osobiście i to jest naprawdę miły i spokojny człowiek. Gdy dał mi info o tym Mirko to zacząłem lubić ten serwis i społeczność. Lecz tutaj widzę że Gruszka to inna osoba. Internet zmienia ludzi. #feelsy