Wpis z mikrobloga

Mirki, znacie jakiś sensowny dziennik treningowy? Tak by można było wklepywać swoje treningi, śledzić progres, planować cykle, ustawiać posiłki i dietę? Język w którym będzie nie robi różnicy może być PL może EN byleby sam dziennik był funkcjonalny.
Do tej pory nie miałem jakiejś dopiętej diety tylko żarłem trzymając się ogólnych wskazówek bez dokładnego liczenia wszystkiego. Ćwiczenia wklepywałem na karteczki, kombinowałem z excelem etc. Chciałbym to jakoś w końcu usystematyzować, zorganizować.

#mikrokoksy #silownia #dzienniktreningowy
  • 15
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Dieta na myfitnesspal fatsecret lub podobnym. Treningi na fitnotes lub podobnym. W czasie treningu niezastąpiony jest jednak zeszyt ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w domu excel też sprawdza się znakomicie. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
@stoprocent: muszę się zorganizować i wszystko sobie zapisać bo nie zapamiętam. Plus za jakiś czas chciałbym machnąć redukcję a to potrzebowałoby już chyba dokładniejszych wyliczeń.
@HT-Ron: @ethics: z excelem próbowałem. Robienie sobie samemu tabel etc. Chciałbym pobawić się gotowymi apkami.
@SpokojnyLudzik: Liczby powtórzeń-ok to mogę klepać nawet na kartkę. Ale co z dokładnymi datami i zaplanowaniem wszystkiego w stylu " teraz 6 tygodni robię masę, plan taki i
  • Odpowiedz
@thewickerman88: z gotowymi apkami jest jeden problem. Ciągle czegoś brakuje. Mi np brakowało dodania notatki na temat serii, którą wykonałem np. że zrobiłem lekko 10 powtórzeń i można za tydzień zwiększyć albo zrobiłem ledwo lewdo i nie zwiększyć.
  • Odpowiedz
@stoprocent: rozpisywałem wcześniej, ale to za mała pomoc w samoorganizacji. Chcę pomóc sobie w motywacji i zaplanować długoterminowy cel np BF 10% + dobicie do konkretnych wymiarów w niektórych partiach (klatka za słaba w porównaniu do reszty).
  • Odpowiedz