Wpis z mikrobloga

Pomagałem dzisiaj protetykowi na dniach otwartych w technikum, w którym uczy i w takiej paczce promocyjnej, od jednej firmy była proteza Endolite BladeXT.

Jest to stopa protezowa, która jest montowana od dołu, tak jak moja standardowa proteza, a przez to nie wymaga teoretycznie osobnego leja. Wcześniej protetyk mówił, że niestety nie będę mógł używać tej stopy bo jest za wysoka i tak wynikało z informacji na stronie producenta. Dzisiaj ją przymierzylem i okazało się, że jeszcze przedłużkę potrzebuję żeby była dobra! :D

Więc drogie Mireczki chyba ją sobie zamówię i teraz już nie tylko będę mógł chodzić po bułki ale także po nie biegać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za niecały miesiąc mam bieg na 10 kilometrów, a protetyk mówił, że najlepiej jakbym sobie potrenował bieganie z tą protezą tak 2 tygodnie wcześniej więc może już w tym tygodniu zamówię.

Co do samej protezy to czuję się na niej jakbym płynął, kategoria wagowe tej protezy była trochę niższa niż moja więc było to trochę spotęgowane ale porównując wygodę biegu do tej mojej aktualnej, w której wziąłem ostatnio udział w biegu na 5 kilometrów to nieba a ziemia :D

Ale się cieszę, że pasuje!

Teraz wracam do Katowic i ide na rower, taka piękna pogoda ( ͡ ͜ʖ ͡)

#jodachorujealesmieszkuje #jodawracadozdrowia #atencyjnykikut
Pobierz MiszczJoda - Pomagałem dzisiaj protetykowi na dniach otwartych w technikum, w którym ...
źródło: comment_RMCO5SQLUyH2vvXNyeAaqjGamcMKk530.jpg
  • 61
Więc drogie Mireczki chyba ją sobie zamówię i teraz już nie tylko będę mógł chodzić po bułki ale także po nie biegać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za niecały miesiąc mam bieg na 10 kilometrów


@MiszczJoda: Teraz to już całkiem nie ma wymówki dla mnie z bieganiem! Dawniej maraton zrobiłem i regularne wybiegania po 21-26km 'od tak' a teraz koszmar :/
Ej ej ale powiedz mi - nie
@Vladimir_Kotkov: z bordo mi to nie grozi xD a proteza między 15 a 20k zł więc dużo mniej niż zakładałem.

@Saeglopur: 3 godziny mam na ukończenie (bo równolegle na tej samej trasie jest półmaraton), a firma mojego protetyka jest jednym ze sponsorów dlatego biorę udział. To będzie dla mnie bardziej marsz niż bieg. Co do uciskania to dobry lej powinien się opierać na całej długości kikuta żeby odciążyć końcówkę.