Wpis z mikrobloga

że gardzę dziwkami podobnie jak większość dżentelmenów, ale jakiś Mirek stwierdził że to ja jestem tą większością.


@chams: Po pierwsze nie jakiś mirek bo jakby liczyć całość mojego pobytu na wykopie licząc z poprzednim kontem to jestem dłużej od Ciebie więc nie jestem jakąś #!$%@?ą pierwszą lepszą zielonką, po drugie zadałeś nie poprawie pytanie. Nie rozmawialiśmy o tym czy wiekszość facetów korzystało z usług dziwek bo rezultat jest oczywisty tylko czy
@borikossss: Wybacz ale nie znam Cię, niczym mi nie zapadłeś w pamięć i nie zwracam uwagi na anonimowych użytkowników forum ze śmiesznymi obrazkami. Dla mnie jesteś więc "jakimś Mirkiem" i nie uważam aby było to negatywne określenie, a jeżeli poczułeś się urażony to wybacz ale nie taki był mój cel. Chwała Ci za to, że na tym portalu jesteś dłużej niż ja ale dla mnie nie jest to żadne osiągnięcie które
Widzę, że trudno pogodzić CI się z tym, że nie miałeś racji i teraz masz pretensję o to że trawa krzywo rośnie. Dlaczego więc sam nie założyłeś ankiety, czyżby specjalnie po to aby w przypadku niekorzystnego wyniku znaleźć wyjście z sytuacji oskarżając mnie o manipulacje?

Jeżeli tak to zrozum, że nie musiałem się nią posługiwać.

Dla mnie dziwka=#!$%@?. Czyli nieszanująca się kobieta- sprzedająca swoje ciało za pieniądze.

Tak samo jak nie ma
A jaki może być inny powód nie chęci do korzystania z ich usług jeżeli nie brzydzenie się?
Podobnie mogę powiedzieć, że nigdy nie jadłem pomyj i też trzeba się domyślać z jakiego powodu?
W moim mniemaniu porównanie pomyj do jedzenia, jest jak porównanie dziwek to kobiet.
Ale każdy może mieć własne podejście do tej kwestii, więc utwórz własną ankietę i ułóż pytania oraz odpowiedzi po swojemu, ciekaw jestem jak wtedy ułożą się