Wpis z mikrobloga

Koledzy mam pytanie i jednocześnie szukam pomocy. W mojej rodzinie był wypadek i teraz ktoś tam chce pomóc odzyskać zadośćuczynienie. Wypadek był w 1988 roku i akt zgonu został sporządzony w Drawnie.
Kuzyn jechał ze Stargardu a wypadek miał miejsce na wysokości Żółwie. Sprawa była w prokuraturze jednak nikt z rodziny nie ma postanowienia z prokuratury ponieważ o sprawie chcieli zapomnieć itp itd i pomyślałem, że tu poproszę o pomoc, która najbliższa prokuratura może mieć te dokumenty oraz czy była inna prokuratura w 1998 roku? Pierwsze w pobliżu co mówi google to 64-980 Trzcianka; Grunwaldzka 8 oraz Gorzowska 38, 66-500 Strzelce Krajeńskie. Chciałbym się dowiedzieć od kogoś mieszkającego w pobliżu coś więcej na ten temat.
#kiciochpyta #zachodniopomorskie #prawo #csiwykop jak coś źle otagowane to krzyczcie.
  • 7
@Adams_GA: ta nowela z sierpnia 2007 zmieniająca na 20 lat ma moc wsteczna dla roszczen nie przedawnionych w chwili ogloszenia, wiec jeszcze sie zalapuja, ale marnie widze roszczenie za kuzyna z 448 kc po takim czasie.
@kawazrana: Chcą chłopaki zarobić niech zarobią. A ciotce kasa się przyda bo chałupe trzeba wyremontować a po tylu latach idzie zapomnieć o traumie. @Adams_GA: No sprawy są przedawnione z przed 10.08.1997, za rok będziemy mówili o pełnych 20 latach.