Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Poszukuję roweru dla chrześnicy. Z racji tego, że to dziewczynka ma specyficzne wymagania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymagania:
- ma być biały,
- ma być ładny i biały,
- ma być ładny, biały i posiadać koszyk z przodu.

Biorąc to pod uwagę znalazłem Kross Trans Atlantic. Wydaje się spełniać wymagania ale jest dość drogi.

Szczerze mówiąc - nie znam się na tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dajcie mi znać czy to sprzęt warty uwagi i co jeszcze możecie polecić.

Budżet 800-1200.

Dzięki!

#rower #rowery #cokupic #zakupy
Pobierz Szala - Hej Mirki,

Poszukuję roweru dla chrześnicy. Z racji tego, że to dziewczynk...
źródło: comment_OYo8avYU80A6F0KoXifMzW46AZUyuV1x.jpg
  • 11
@Szala: Weź pod uwagę, że ten rower ma koła w rozmiarze 28'' i może być mimo wszystko jak na komunijne dziecko trochę zbyt duży.

@Trelik: Ty z kolei polecasz rower bez przerzutek o wadze prawie 17 kg, też moim zdaniem słaby wybór dla dziecka w tym wieku.

Jeśli już jakiś większy rower to na ramie aluminiowej. Konkretnego nie zaproponuję, bo trzeba by się naszukać :)
@Szala: zakupiony ok. 1 miesiąca temu (2 letnia gwarancja), niestety tylko jazda próbna pod sklepem, jeszcze nie było okazji na wyprawę. Rower wydaje się ok, wiadomo, że dziewczynka nie będzie na tym rowerze pokonywać lasów tylko spokojna jazda po mieście, ew. utwardzone ścieżki, wydaje mi się, że powinien być ok.
@Szala: moja żona taki ma, on nie jest biały tylko jasno-kremowy. Od roku wszystko gra. No może za wyjątkiem błotników bo wyłamał się jeden taki plastik przy upadku ale z łatwością naprawiłem...