Wpis z mikrobloga

Mireczki, dzięki za przyznanie medalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna rzecz to modyfikuję listę nagród (dodaję je, nie usuwam ;-) ). I obecnie wygląda to tak:

Nagrody:
Xioaomi Mi Band white LED – 1 sztuka,
głośnik blutetooth Hyundai i80 – 1 sztuka,
rozdzielacz do zapalniczki CEDEKE DK-4301 – 1 sztuka,
google 3D Excelvan 3D-G1 – 1 sztuka,
wyświetlacz LCD TFT 4,3 cala z wejściem cinch do kamery cofania, raspberry pi,
konta na banggood o następującej konfiguracji:
konto 1: kupon $2, $2, $3 1490 pkt
konto 2: kupon $2, $2, $7 3180 pkt
konto 3: kupon $2, $2, $2, $3, $3, $7 2780 pkt
konto 4: kupon $2, $2, $2, $2, $2, $3 i $7 2640 pkt
konto 5: kupon $3, $7, $7 2340 pkt
(na chyba wszystkich kontach są co najmniej po 1 kuponie 5% ale tych nie liczę)

Nagroda pocieszenia (jeden wariant do wyboru):
Wariant 1: dla osoby pełnoletniej: butelka Ballantine’s (tutaj do weryfikacji wymagam zdjęcia dowodu osobistego widoczne musi być imię i nazwisko i data urodzenia, RESZTA MUSI BYĆ ZAMAZANA, na zdjęciu też musi znaleźć się na kartce odręcznie napisany login z wykopu, na imię i nazwisko z dowodu wyślę paczkę).
Wariant 2: dla osoby niepełnoletniej: zestaw niespodzianka iteamów z chin.

Przypominam, że aby przystąpić do losowania trzeba spełnić warunki z LINK DO REGULAMINU.

Do rozpoczęcia losowanie przyjmuję też od was wstępną weryfikację FORMULARZ GOOGLE.

Dla tych co mają kupony przypominam o:
LISTA MIRKA
LISTA MIRKA 2 - tworzona przez was:
- dodawanie produktu do listy: dodaj do lista mirka 2
- sprawdzanie listy Mirka: sprawdź lita mirka 2

Planuję aby losowanie wyglądało tak:
- jutro około godziny 8:00 publikuję na tagach listę zamówień z informacją czy się załapało czy nie i dlaczego gdzie będzie też link do webinarium. Mam nadzieję, że chociaż 2-3 mirków się do nich przyłączy aby podczas losowania patrzeć mi na ręce :-)
- do 12:00 przyjmuję ewentualne zażalenia typu np. "czemu moje zamówienie się nie załapało skoro u mnie jest wysłane (ja mam pełniejsze zestawienie statusów)".
- około 13-14 (bardziej 14:00) rozpoczynam webinarium i losuję listę zwycięzców i podczas webinarium publikuję ją na wykop.pl. Podam około 20 pierwszych zamówień aby mieć zapas jeśli ktoś się nie zgłosi w wyznaczonym terminie.
- po 16:00 zamykamy całą zabawę i pakuję paczki :-)

#bgegghunt #banggood
  • 12
@kruprz: Jest taka sprawa że chyba zapomniałem i kupiłem zegarek za $8 bez twojego refa :<
Masz jak to sprawdzić? Naviforce 9070 bodajże, mogę podać nick z bg na pw jeśli jest potrzebny