Wpis z mikrobloga

@Ciuliczek: bo właśnie o to chodziło. Przekupni ludzie robili wszystko by szło #!$%@? aby doprowadzić zakład na skraj ruiny i takiej sytuacji żeby można było bez podejrzeń wysprzedać go za grosze aby ktoś inny zaczął robić biznesy za grube pieniądze w międzyczasie przyjmując profity pod stołem. To samo było z kopalniami które dopóty były nieopłacalne, związkowcy strajkowali, a one same emitowały za dużo CO2, dopóki nie kupił ich Niemiec. Teraz
  • Odpowiedz
Przekupni ludzie robili wszystko by szło #!$%@? aby doprowadzić zakład na skraj ruiny i takiej sytuacji żeby można było bez podejrzeń wysprzedać go za grosze...


@R2D2_z_Sosnowca: I to wcale nie dlatego, że państwowe po prostu źle funkcjonuje i na dłuższą metę nie może działać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krdk: 50 lat wmawiania nam że nasz kraj nie jest nasz, potem wykreowanie elit swojaków którzy jako jedyni dzięki licznym restrukturyzacjom i prywatyzacjom są w stanie mieć na tyle pieniędzy żeby działać w biznesie na poziomie kupna zakładów i fabryk. Następnie 25 lat rządów partii kumoterskich takich jak SLD, PSL czy PO wystarczyło by ludzie zaczęli pieprzyć jak typowi sponiewierani niewolnicy upatrując przyczyn syfu w kraju w samych sobie. Nie,
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Mój ojciec pracuje w Hucie Katowice. To co tam się wyczynia woła o pomstę do nieba. Pomijam ciągle "mieszanie kadrowe" łączenie działów, etc byle tylko mniej etatów było. Pomijam to, że kiedyś pracownika szkolili pół roku zanim sam mógł coś robić, a teraz trwa to 2 miesiące albo mniej. Tylko czekać na tragedie.
Pomijam kwestie wynagrodzeń, gdzie mojemu ojcu co pracował >25 lat średnio raz na 2 lata grożą,
  • Odpowiedz