Wpis z mikrobloga

@Nala_Alan_w: trzeba przyznać rację, że większość stron z anime online jest do niczego, ale zdarzają się perełki, które stoją na równi z downloadem. Ja mogę polecić stronę http://rawranime.tv/ która nadala się rozwija, chociaż już jest prawie perfekcyjna wg mnie. Do jedynych wad w stosunku do downloadu z torrentów mogę wymienić opóźnione pojawienie się nowych odcinków, chociaż to z reguły kwestia kilku godzin oraz mniejszą bazę pozycji.
@Nala_Alan_w: Nie, twoje porównanie jest śmieszne, bo w wersji online jest wrzucone jakies 380 albo i 240. Może cię wielce oświecę, ale online można również oglądać w HD i wygląda dokładnie tak samo jak wersja z downloadu.

Dodatkowo przypominam, że to co oglądasz/pobierasz w necie to pirackie wersje anime, więc śmieszne zarzucanie komuś kradzieży napisów, kiedy sam "kradniesz" bajki tworzone za grubą forsę.
to co oglądasz/pobierasz w necie to pirackie wersje anime, więc śmieszne zarzucanie komuś kradzieży napisów, kiedy sam "kradniesz" bajki tworzone za grubą forsę.


@Dorogon: Nie no spoko, ale nie zarabiam na ich kradzieży w przeciwieństwie do onlajnów.
@bartiez: No, nie trzeba. Wystarczy być psychofanem pobierania anime, zamiast oglądania online. Nala podał konkretny przykład - rzekomej jakości onlinów i jakości z downloadu. Przykład ten zawierał dwa kłamstwa, czy tam półprawdy - nie dość, że nie każde anime online ma tak słabą jakość (no halo, chyba oczywiste, że jak odpalisz wersję 240p to tak to będzie wyglądać, ale jak ściągniesz 240p to też tak będzie wyglądać), to spokojnie można oglądać
@Dorogon: Zaraz, zaraz, gdzie ja się usprawiedliwiam?
Mam prawo wyzywać strony od złodziei, bo #!$%@? zarabiają na tym kasę.
Druga sprawa, że mogę wykupić abonament na CR, które ma wykupione licencje na anime, więc i ja oglądam legalnie, i strona zarabia legalnie. Co innego, gdy polskie onlajny zarabiają nic nie dając w zamian.
@Nala_Alan_w: Ok, ale ja jeszcze w życiu nie obejrzałem anime 720p, które by wyglądało jak to powyższe. Zazwyczaj wygląda jak to, które jest w twoim linku ukazane jako z downloadu.

@Maister37: Oczywiście, że masz prawo. Ale jest to hipokryzja z twojej strony i ja mam prawo ją wytknąć.