Wpis z mikrobloga

Koleżanka dowaliła dzisiaj taką #logikarozowychpaskow że aż głowa boli.
Jedziemy autobusem, ona do domu, ja na miasto.
Spotykam znajomego, podchodzi do nas, gadamy, oni się nie znali.
Koleżanka jest blondynką, więc znajomy niebieski zaczął troszkę się droczyć i żartować na jej temat. Ona już się gotuje, a on dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) widać było, że się wygłupiał i nie mówił do końca poważnie.
Nadeszła chwila, kiedy wysiadła. Ja jadę dalej i rozmawiam, po chwili dostaję wiadomość



piszę jej, że przecież on żartował i w ogóle, ta się nadal produkuje jak to on ją nie #!$%@?ł

po chwili dostaję wiadomość od niego, z pytaniem, czy podam mu nazwisko tej ślicznej blondynki która ze mną była, ja mu na to, że muszę zapytać jej o pozwolenie( ͡° ͜ʖ ͡°)

no to pytam się koleżanki, czy mogę podać, a ona


#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #takbylo
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moze chciala napisac #!$%@? z nim


@bslawek: Normalne dziewczyny nie używają słowa "#!$%@?ć" w kontekście seksu. Taki protip na przyszłość( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a jak mówią?


@Dalamar: Na przykład: kochać się, uprawiać seks, bzykać

I jakimi słowami mamy określać wasze narządy płciowe, żeby było ok?


@Dalamar: Ładnie. Bo ładne i miłe rzeczy zasługują na równie ładne i miłe nazwy.
  • Odpowiedz
zdziwilabys sie..


@bslawek: Wzorem Wittgensteina wierzę, że język jakim się posługujemy jest najlepszym obrazem nas samych. Nigdy nie uwierzę, że dziewczyna której seks sprawia radość powie że "się #!$%@?ła".
  • Odpowiedz
@fassolka: Przed ostatnim spoilerem już się domyślałem jaki będzie finał. Laski lubią się droczyć i koleś wiedząc to świetnie to wykorzystał :)
A jak będzie chamem i gburem to już w ogóle blondi będzie miec kisiel w gaciach :)
  • Odpowiedz