Wpis z mikrobloga

#film #2016filmow #ogladajzwykopem

46. Uprowadzona(2008) 7/10
Co tu dużo pisać, pewnie każdy oglądał:) Film dostarczył dokładnie to czego oczekiwałem. Nieskrępowana akcja, dynamiczny montaż i napięcie od ~20 do ostatniej minuty. Besson mistrzem kina akcji, jak sami wiecie kto... a twórczość Morela do sprawdzenia. ps. postać córki jedną z najbardziej irytujących w historii( ͡° ʖ̯ ͡°)

47. Kłopotliwy człowiek(2006) 7,5/10
Milion odcieni szarości. Kilka genialnych scen, bardzo dobra rola pierwszoplanowa i specyficzny humor. Wszystko to podane w surrealistycznym skandynawski sosie. Parę niedociągnięć i dłużyzn delikatnie obniża ocenę, ale szczerze polecam.

48. Szkoła życia(2013) 5/10

Czterdziestolatek bierze udział w krajowym turnieju literowania dla dzieci.


Trochę "Małej Miss", odrobinkę "Złego Mikołaja". Ale wszystko to o klasę gorsze. Bateman wypadł średnio, nie dał rady pociągnąć filmu. Kilka mięsnych żartów na plus, na minus przewidywalne zakończenie.
Pobierz tubbs - #film #2016filmow #ogladajzwykopem

46. Uprowadzona(2008) 7/10
Co tu dużo ...
źródło: comment_usjEzYknjc9senjcoPHiaiX6fAA8tPYh.jpg
  • 3
@tubbs: Po "Uprowadzonej" myślałem, że Morel będzie jakimś objawieniem kina akcji. Po "Gunman" i "ozdrowieniach z Paryża" wychodzi na to, że raz mu się fuksem udało.
Właśnie zauważyłem, że ma Diunę kręcić - nawet nie wiem jak to skomentować...

@sejsmita: sprawdziłem co z tą Diuną i okazuje się, że Filmweb trochę przysnął, bo projekt jest martwy od 2011 roku.

Morel:

I’ve enjoyed these years, it’s given me the opportunity to work on a ‘Dune’ remake, which I loved, and only because of the budget, it didn’t happen.


btw. wersja Lyncha zalega od kilku lat na dysku i nie mogę się za nią zabrać