Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki (ʘʘ) , właśnie siedzę miło zaskoczona w eleganckim pociągu intercity warszawa-wrocław, zero brudu smrodu żulerków z piwskiem w łapie (co było częstą "atrakcją" podróży w pociągach gorszego sortu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) Pytanie do was: lubicie jeździć pociągami ? Macie jakieś fajne doświadczenia? Ja jako, że studentka bardzo (nie , nie prawa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ) to trochę w życiu przejechałam i wiecie co? Pociągi mają wiele funkcji, od edukacyjnych (znajdują się mądrale które na cały wagon gadają na temat co to ich na tych studiach nie nauczyli i chcesz czy nie chcesz słuchasz na temat kodeksu, substancji chemicznych , seksualizacji mlodziezy itedeitepe) funkcja rakotwórcza tak zwani dj-e przedziałów, ponadto staruszki odbierające smartfony których do końca nie potrafią obsługiwać i drą się na głos " tak mieciu jestem w pociągu, będę za godzinke , dej no mruczusiowi kolacyjke i ino storczyka mi podlej bo zapomne" , występujà także kobiety z dziećmi typu "dalekooooo jeszcze?!" I wiele wiele innych. Ile ludzi w przedziale tyle historii. #pkp #przemysleniarozowegopodroznika
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach