Wpis z mikrobloga

@karacz: Łatwo mówić. Robię to wszystko, ale zauważyłem że na moim poziome dużym problemem jest zły focus. Ludzie rzucają się na tego cholernego Amumu który w nas wleciał, a ja jak głupi wywalam wszystkie stuny w Twitcha który sobie stoi spokojnie.

@gromwell: Myślę że wykopowicze z którymi zdarzało mi się grać potwierdzą tą drugą wersję (I ja trochę też, czasem naprawdę głupie błędy robię).
@Takumi: na tym poziomie robisz 5 0 i carrujesz samemu :) ważne jest żebyś wygrał swoją linie.

Bierzesz Kha / Darka / Cait / Lux / Morgane / Garena / Panteona i niszczysz towarzystwo
@Luxik: Ktoś musi. Wolę unikać sytuacji w stylu "I'm not supp" jakiś dziwny pick, później ktoś inny "omg no supp gg surr at 20".

@karacz: Popatrzyłem na szybko, ponoć Morde pasuje, będę musiał wrócić do robienia huehuehue na midzie.
@Luxik: Na pewno nie oddaję zupełnie, ale zawsze ktoś ta ma jakiś wpływ... Ale w sumie nie mam co się spinać, nauczę się podejmować dobre decyzje w trakcie gry i wyciągać wnioski z błędów to kiedyś wyjdę.