Wpis z mikrobloga

@Aztek2201: Jak ja byłem w zhp to nie było messengera ( ͡° ͜ʖ ͡°) I całkiem miło w sumie wspominam ten czas, ale też zakończyłem wraz z pójściem do LO
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@szejas: gdy siedzieli w holu dworca głównego we Wrocławiu to było ok, ten jazgot się jakoś rozchodził. Ale wyobraź sobie Mirku około 15 gardeł w wieku kilka do maks 15 lat siedzących maks 5m od Ciebie. Było ciężko. I to jeszcze fałszujących. Gdybym miał spędzić z nimi więcej czasu to bym grzecznie zapytał tą... Druhnę? Druhową? Szefową?...ile jeszcze mają piosenek w zanadrzu. Nie jestem osobą z kijem w D i
  • Odpowiedz
@Pirooz: harcerze to jeszcze. Ja kiedyś jechałem pkp to jakieś rekolekcje czy inne takie. Jak toto skrzeczało w dziesięciu, no bydło normalne "paczcie jesteśmy tacy spoko, tacy weseli, wiara na pokaz"
  • Odpowiedz
@Pirooz: Lol. To w końcu nie tak, że możesz zagadać do drużynowego/drużynowej albo komendanta (jeśli jest) i powiedzieć, że przeszkadza ci ich głośny śpiew i chciałbyś aby przestali. To nie tak, że harcerze są uczynni i posłuchają. Na pewno wyśmieją cię i zaczną śpiewać jeszcze głośniej.

  • Odpowiedz
No trochę kijowi z ich strony. Rozsiadają się tacy i bez pytania czy coś zaczynają napieprzać na gitarze, wyraźnie przy tym redukując komfort jazdy innym podróżnym.
  • Odpowiedz
nie umiesz się odezwać i powiedzieć żeby zamknęli mordy? Jak nie to do konduktora że zakłócają spokój i narazie

@Igrekpl:

Jesteś p----------y - niedługo to nawet uśmiechnąć się nie będzie można w tym smutnym jak p---a PKP/kraju.
Co za ludzie - liczy się prywatność, spokój, ja i mój komfort - relacje ludzkie, jakiekolwiek, cicho tam, ja jestem ważniejszy. O, harcerze se grają, dowalić im.
A jak kibole rozrabiają to się
  • Odpowiedz
@piwonadziendobry: jak tak bardzo lubisz hałas to wsiadz do pociągu z uchodzcami, chcą sobie śpiewać niech śpiewają w lesie na obozie. Nie każdemu to odpowiada i nie każdy musi tego słuchać, to samo tyczy się autobusowych djów z ich uber pr0 rapsami puszczanymi z telefonu. Ciekawe czy ty byś zareagował na kiboli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Igrekpl:
Zareagowałem na kiboli, ze 3 razy na 4 możliwe.
Twoje porównanie jest z d--y, choćby dlatego że piosenka turystyczna ma jakąś wartość, w przeciwieństwie zupełnym od rapsów.
Trochę rozróżnienia sytuacji agresywnych/generowania hałasu od pozytywnego zakręcenia by się tobie i podobnym przydało.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MAO_MI_ZOSTAO do Kato konkretnie ;)
@piwonadziendobry pozytywne zakręcenie jest kwestią subiektywną. Dla mnie ich śpiewy były uciążliwe i gdyby nie to, że a) moja podróż była krótka i zagryzłem zęby b) miałem słuchawki i dobrą muzykę która pozwoliła mi się od tego odciąć to by sobie za dużo nie pośpiewali
  • Odpowiedz