Wpis z mikrobloga

@L3AD3R: Zamówiłem Redmi 3 :) W sumie bardzo spontaniczna akcja, poczytałem trochę zachwytów na mirko i uległem pokusie. Liczę, że w poniedziałek będzie u mnie. Dam Ci znać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@L3AD3R: trochę zgapiłem i nie zaznaczyłem tej opcji. Ale po zgłębieniu tematu doszedłem do wniosku, że może i dobrze bo nie znalazłem udokumentowanego przypadku żeby ktoś dostał vat przy dhlu z ibuygou. Podobno paczki nadają od prywatnych osób w ozdobnym papierze, że niby prezent od znajomego majfrenda ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Domenico: @Sad-: U mnie podobna sytuacja z "paid". Zamówione w poniedziałek. Isabella odpisała, że paczka dziś od nich wyszła a status na stronie i numery trackingowe być może otrzymam dziś lub dopiero w poniedziałek.
@Sad-: tak DHL, z modlitwą do Matki Boskiej Bezvatowskiej ;) Na razie dalej status "paid", Mam nadzieję, że Iza nie kłamała i serio dziś wysłali ;)
@robciu: ja też mam Paid pomimo ruchu w DHL tracking, dziwne tylko że numeru przesyłki nie dostałem na maila. Bądz dobrej myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)