Wpis z mikrobloga

I Kaśka poprosiła mnie wtedy żebym została z jej dzieciakiem a wiesz jak to jest ze mną i dzieciakami że ja generalnie trochę się ich boję ale otwarta jestem na każde wyzwanie c'nie to postanowiłam pójść i zobaczyć czy będzie tak źle jak sobie wyobrażałam i w ogóle ogarnij to, NIE BYŁO, znaczy do czasu bo jej mały Michałek to prawdziwy aniołek i wszystko je jak się mu wpycha łyżkę w dzioba ale potem zachciało mu się nagle żygać a ja kurde no nieprzeszkolona jestem bo to poza zakresem moich zawodowych konsekwencji jest prawda no więc myślałam co by tu wykombinować i znalazłam kiwi takie ładne to se postanowiłam że zjem i skórki kiwi podstawię mu pod dzioba jakby miał żygać i chyba zadziałało tylko chusteczki żadnej nie miałam ale to nie problem się sam Michałek wylizał, mądry chłopczyk z niego jest, w przyszłości będzie dzielnym marynarzem jak jego wujek Krzysiu Krawczyk kiedyś chciał znaczy nie wiem co by chciał w życiu robić ale wygląda kropla w kroplę jak marynarz no obczaj to jak robi taką pozę jak ja teraz robię to marynarz normalnie 100% c'nie?


#randomanimeshit #pixiv #kantaicollection #kashima #
j.....b - I Kaśka poprosiła mnie wtedy żebym została z jej dzieciakiem a wiesz jak to...

źródło: comment_6gjVfhG4y6jcqMd7UQXf1zYDUzDSsY5G.jpg

Pobierz
  • 7