Wpis z mikrobloga

#film #2016filmow #ogladajzwykopem

39. Ukryty wymiar(1997) 5/10
Typowy poziom Andresona. Lubię mroczne sci-fi, nie powiem, że nie, ale opinie, to coś na poziomie Aliena, lub The Thing, odbieram jako policzek. Słabiutkie efekty specjalne, drętwe dialogi, komediowe? wstawki. Twórca chyba nie do końca wiedział co chce nakręcić. Spory zawód.

40. John Wick(2014) 7/10
Tęskniłem za takim kinem. Cholernie szczery film, w którym dostajemy dokładnie to, czego oczekujemy. Czysta rozrywka, efektowne headshoty, muzyka, mustang() i one man army Keanu, który wreszcie ma powód by być smutnym.
Przebieram nóżkami na myśl o kontynuacji.

41. Take Shelter(2011) 7,5/10
There's a storm coming... Niespodzianka, bo według IMDB to drama/thriller, a dostałem coś czego się nie spodziewałem. Bardzo klimatyczny film i KA-PI-TAL-NA rola Shannona. Leniwa historia, która jednak nie pozwala oderwać się od ekranu. Nastrojowa muzyka i niejednoznaczne zakończenie - Polecam.
tubbs - #film #2016filmow #ogladajzwykopem

39. Ukryty wymiar(1997) 5/10
Typowy po...

źródło: comment_LNNxno8xp3A4TLzdgbKU0sS5XpOWerXM.jpg

Pobierz
  • 5
@tubbs: U mnie Wick ma 4, a Ukryty wymiar 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W JW podobały mi się ze 2-3 akcje. Niby nie był najgorszy, dla mnie taki średniak. Dodatkowo wkurzała mnie jeszcze postać Neo. Muzyka chyba była niezła i praca kamery też spoko, ale nic poza tym. Fabuła wtórna a wszystko dość sztuczne, trochę w klimacie Drive, który też mi się nie podobał.
Event Horizon
@tubbs: Niedawno odświeżyłem Event... i też skończył z taką oceną. Za szczyla robił ogromne wrażenie, choć i dziś doceniam pomysł, ale masz rację, że wykonanie kuleje.

Take sheltter również obejrzałem niedawno i... zaniemówiłem. Niesamowity film, może jak obejrzę jeszcze kilka razy to dam 10, na razie jest 9. Tak przemawiającego do widza dzieła nie widziałem dawno. Po tym seansie zostałem fanem Jeffa Nicholsa. Czekam z niecierpliwością na Midnight Special.
Polecam jego
co widać chociażby po awatarze (no i nicku w sumie też) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Duke_Nukem: ohoho! fan Ligi Gentelmenów, myślałem, że tylko ja to cudo oglądałem ^^ Pozdrawiam cieplutko!

może jak obejrzę jeszcze kilka razy to dam 10, na razie jest 9.


@sejsmita: finalnie na filmwebie zaokrągliłem i wyszło 8/10, ale nie wykluczam ze po ponownym seansie za jakiś czas awansuje na 9

zostałem fanem