Wpis z mikrobloga

Mirki, zerwałem z dziewczyną, która:

okłamywała mnie w drobnych rzeczach typu: "wstałam o 9 i pracowałam" a tak na serio spała do 17 i czekała aż przyjadę do niej, wtedy wstawała albo że chodziła na zajęcia, a w tym czasie oglądała durne filmy na youtube.
miała kolegę ("to gej, przynajmniej tak sądzę") którego prosiła kilka razy o fotki bez koszulki, koleś bardzo ładnie zbudowany to fakt wysyłał chętnie.
każdy jej kontakt z alkoholem kończył się urwaną taśmą i rzyganiem. Ostatnio nawet zlała się do łóżka po pijaku. Rano ją obudziłem "Słuchaj, zsikałaś się do łóżka" usłyszałem, że wstałem wcześniej oblałem ją wodą żeby wywołać u niej większe poczucie winy.
pożyczała ode mnie pieniądze na głupoty, jak prosiłem żeby mi oddała, a nie kupowała kolejną rzecz słyszałem, że rozliczam ją z każdej złotówki. Przykład: idziemy do Ikei i ona "ojeeeazzuuu jaka piękna pościel i tylko 200 zł, może kupimy" "Nie masz kasy" "Ty zapłacisz, nie? Oddam Ci przecież całość" "Ale mamy spoko pościel w domu" "Ale ja chce spać w tej" Złamałem się, zapłaciłem, a po miesiącu kiedy spytałem czy mi odda bo mi się szykuje spory wydatek związany z samochodem, który de facto ona też jeździła, usłyszałem że jestem skąpy, stresuje ją i ona mi odda połowę bo ja też w tej pościeli śpię. Przystałem na to pomimo, że wg mnie były ważniejsze wydatki niż nowa pościel.
przy mnie okłamywała swoich rodziców, ciągnąc od nich hajs "Tato, potrzebuje na soczewki" A wydawała na ubrania, imprezy i jedzenie. Mnie byłoby głupio tak kłamać
była bałaganiarią i syfiarzem i kiedy prosiłem żeby posprzątała (po sobie) robiła mi awantur, że ją ograniczam i nie będę jej mówił jak ma żyć
była leniem i nierobem, do tego trochę głupia. Jak jej kiedyś zaproponowałem wycieczkę do Norwegii żeby zobaczyć fiordy spytała mnie "A co to są fiordy?" albo kiedyś spytałem ją o zdanie czy powinienem kupić taką domene internetową to zapytała się co to domena. Dziewczyna 23 lata, na 4 roku studiów w Warszawie.
paliła jak smok. Budziła się w nocy na szluga, wstawała o 6 na papierosa i wracała do łóżka śmierdząc. Paliła po myciu zębów przed snem. Ja nie palę w ogóle.
była niemiła do moich znajomych, robiła niemiłe docinki. Na początku traktowałem to z podziwem, że jest taka pewna siebie i mówi co myśli.

Czemu to piszę? Bo parę dni temu zerwałem z nią i łapią mnie #feels żeby do niej napisać bo jednak zależało mi na niej, nie byłem idealny, a największym jej zarzutem w moją stronę było to, że próbuje ją zmienić i jej nie akceptuje taką jaką jest. No próbowałem, chciałem żeby nie olewała zajęć na uczelni, żeby nie jarała tyle, żeby nie piła do nieprzytomności. O bałagan przestałem się czepiać po kilku awanturach.

Dziś zobaczyłem, że usunęła mnie z fejsa, wszystkie nasze fotki i jeszcze do tego moich znajomych, których miała.

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 111
  • Odpowiedz
@tylordurden: jakbyś mnie znał te 4 lata temu to byś tak nie twierdził. obsługa sprzętów domowych to nie była moja mocna strona :)
źródłem czystych skarpet zawsze była szuflada, a czystych naczyń - szafka w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebawo: Nie ma to znaczenia czy mieszkam czy nie. Zaadaptować się można ale pewnych rzeczy w człowieku nie zmienisz. Takie moje zdanie, a mówienie że ktoś się zmienił itd to jest tylko taka jego maska, udawanie przed kimś że się zmieniliśmy, a w środku i tak mamy stare nawyki i przyzwyczajenia.
Generalnie rozumiem że wiadomo w wieku 20 lat człowiek ma inne priorytety, i zajmuje się innymi rzeczami, a w wieku
  • Odpowiedz
@tylordurden: wspolczuje ziom. ale chyba przeginasz mowiac ze jest glupia bo nie wie co to domena ;p to akurat nie kazdy moze wiedziec. Ty wiesz co to fluidy, eyelinery i inne tego typu gonwa? :D
jelsi chodzi o wszystkie inne punkty. jesli to prawda co piszesz to nie przejmuj sie tepa dzida i nie pisz do niej, nawet jesli ona napisze pierwsza.
  • Odpowiedz
Dziś zobaczyłem, że usunęła mnie z fejsa, wszystkie nasze fotki i jeszcze do tego moich znajomych, których miała.


@tylordurden: I mądrze postąpiła. Ty też tak powinieneś. Dopóki ona jest w Twoim życiu gdzieś, gdziekolwiek, to będzie Cito ością w gardle stało. Podjąłeś męską decyzję (IMO słuszną) odnosnie zerwania, to bądź facetem i się tej decyzji trzymaj, nic nie jest dla lasek tak nieatrakcyjne jak zmieniający co chwilę zdanie facet, jak chorągiewka
  • Odpowiedz
żeby do niej napisać bo jednak zależało mi na niej, nie byłem idealny, a największym jej zarzutem w moją stronę było to, że próbuje ją zmienić i jej nie akceptuje taką jaką jest.


@tylordurden: i naprawdę chciałbyś być z kimś takim do końca życia? Dlaczego? Oferowała coś jeszcze oprócz ciała i dobrego seksu?
  • Odpowiedz
@tylordurden: Mój kolega ma takie mądre powiedzenie: "rzuć te karty, wstań od stołu"

Mnie też feelsy łapały, ale nie można się dać. Za dużo rzeczy wymieniłeś których nie zmienisz i bezpośrednio rzutują na przyszłe życie.

Pomyśl sobie że za X lat będziesz odkładał na remont/auto/TV/kompa/wakacje a ona zacznie wybierać po trochu "bo przecież tyle jest"

Poza tym żeby 23 letnia dziewczyna za każdym razem się zalewała wódką to kaplica jest. Powinna
  • Odpowiedz
Po prostu jak to się mówi brzydko kolesiowi c*pa przysłoniła oczy.
Nie dość że wykorzystywała na każdym kroku finansowo i robiła co chciała to jeszcze koleś chce do niej napisać:)
Jak ktoś tak postępuje to będzie całe życie przez kobiety wykorzystywany i jedyne co zrobi to pożali się na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Nie mam nic do kobiet ale uważam że jeśli ktoś tak postępuje, to nie dziwię się że płeć przeciwna
  • Odpowiedz
@tylordurden:
czy tu trwa jakiś konkurs na najgorsza dziewczyny jaką się miało? bo to co teraz przedstawiłes to jest taki festiwal karyniarstwa i czort wie czego, że się zastanawiam gdzie Ty miales swoją godność przez ten czas.

i jeszcze czujesz się winny xd
  • Odpowiedz