Wpis z mikrobloga

No, mi się bardzo podobała przemowa, ale będą prawaczki i ignoranci buldupić. @Sierkovitz, czeka Cię pracowity poniedziałek jeśli nie będziesz tego ignorować. Polecam przemowę Leonardo. W obliczu tylu drętwych żartów i opowieściach o życiu, ta wyróżnia się powagą. Pozwolę sobie otagować #nauka, bo dotyczy to ważnego problemu. Jak komuś nie chce się czekać przez podziękowania, niech przewinie do 2:00.

#oskary2016 #konserwy #neuropa #globalneocieplenie
P.....h - No, mi się bardzo podobała przemowa, ale będą prawaczki i ignoranci buldupi...
  • 7
@Paladin_Woodrugh: Osobiście denerwują mnie takie wypowiedzi typu "nie wiem, ale się wypowiem". Przychodzi jeden celebryta z drugim i myślą, że mają wpływ na świat. Nie mają. Denerwuje mnie aspirowanie do bycia intelektualistą, kiedy się nim nie jest. A sama wypowiedź trafi do zwolenników, a kompletnie ominie przeciwników całej afery, tak jak zawsze.
@ChomikSon: Obejrzałeś wypowiedź? Nie ma tam "Nie wim, ale się wypowim". A jeden z drugim celebryci mają wpływ na świat, pogódź się z tym. Przecież Leo nie zajął żadnego stanowiska. Powiedział, że jest problem. Że musimy coś z tym zrobić. Czy ktokolwiek się z tym nie zgadza? Tylko ci, którzy walczą z rzeczywistością, a głosy takich ludzi należy ignorować.

Jeśli w dyskusji mieliby brać udział tylko specjaliści, to nie byłoby problemu.
@Paladin_Woodrugh: Celebryci nie mają wpływu na świat, to ty się z tym pogódź. Pewnie masz na myśli trendy wyznaczane przez nich, które już takowy wpływ mają, ale trend, moda itp. nie są zasługą tylko celebrytów, tylko wielu środowisk, w tym również politycznych. Podoba mi się natomiast Twoje podejście

Tylko ci, którzy walczą z rzeczywistością, a głosy takich ludzi należy ignorować.


Takie podejście do dyskusji jest wspaniałe, taka wspólna cecha prawicy i
@ChomikSon: Mogę dyskutować, możemy rozmawiać o argumentach, ale kiedy ktoś mówi rzeczy oderwane od rzeczywistości, to sama rozmowa z nim jest przegraną, ponieważ legitymizuje jego bzdury. I po takiej rozmowie, w której osobnik będzie próbował udowodnić innym, że Ziemia jest płaska, ludzie popatrzą i pomyślą "No dobra, nie ma racji, tamten drugi mówi nieźle, ale prawda jak zwykle leży po środku". I w tym jest problem.

Najpierw mówisz, że nie mam
@ChomikSon:

Celebryci nie mają wpływu na świat, to ty się z tym pogódź. Pewnie masz na myśli trendy wyznaczane przez nich, które już takowy wpływ mają, ale trend, moda itp. nie są zasługą tylko celebrytów, tylko wielu środowisk, w tym również politycznych.


Czyli mają wpływ pośredni. Od ubioru i fryzur nastolatków, po sprawy nieco istotniejsze. Taka rola autorytetów. Powiesz zapewne, że DiCaprio nie jest żadnym autorytetem w dziedzinie klimatu i będziesz