Wpis z mikrobloga

@czinczinatti: nie polecam Lubrow przy dworcu w Gdansku, chyba, że lubisz obslugę w stylu PRL.
Co do reszty lokali sie zgadzam. Ps. Jak Cie cos zaciekawi, to możesz też sprawdzić opinie na trojmiasto.pl
  • Odpowiedz
@czinczinatti pomijając piwo - jestem ekspertem w dziedzinie pubów/klubów więc opiszę ci co warto odwiedzić w Gdyni :)
z pubów polecam Contrast na plaży - piękny widok na morze i plaże, jak @peres wspomniał również Donnegal jest spoko (w czwartki są quizy w j. angielskim) - serwują Guinessa i różne cydry; z lokali całodobowych polecam Zieloną Tawernę na skweru - praktycznie codziennie są różne koncerty, głównie szantowe, można i zjeść i się
  • Odpowiedz
@czinczinatti: a tak btw. jeśli chcesz, mogę ci pokazać imprezową/pubową stronę Gdyni
jutro wyjeżdżam do kosowa [wiem jak to brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)] ale wracam w środę więc jeśli chcesz pokażę ci kilka fajnych lokali :)
mimo bordo, dość często wychodzę z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pozzytywka: W poniedziałek będę, nie piłem nigdy z bordową, jak jest opcja to się pisze. :D Będę co prawda na stoczni się bawił we wszechwiedzącego i sprawdzał ludzi, ale czas wolny na pewno wynajdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz