Wpis z mikrobloga

#polityka #listotwarty #zalesie #smutek #oswiadczenie

#!$%@? MAĆ!

#!$%@? MAĆ!
To #!$%@?ło, że jak będę chciał odsprzedać komuś bilet bo np kupiłem dwa to nie mogę bo jest mój, ale tak na prawdę to państwa ?

#!$%@? MAĆ!
To teraz #!$%@? zwykły krawężnik będzie mógł zobaczyć co mam w komputrze, jakie strony odwiedzam?

#!$%@? MAĆ!
#!$%@?ło was, że #!$%@? nie widzicie ile zła sprowadzają uchodźcy , a wy dalej chcecie ich przyjmować ?

#!$%@? MAĆ!
To jeśli będę chciał auto w gotówce kupić powyżej 15k to będę musiał albo wołać prawnika (albo przelewem) bo #!$%@? oni chcą wiedzieć co kupuje kiedy i gdize?

#!$%@? MAĆ!
To jak będę pole po ojcu chciał sprzedać, to muszę #!$%@? 10 lat czekać ?A JA TO #!$%@? MAM W DUPIE !

#!$%@? MAĆ! Co się dzieje? Ja #!$%@?, to niedługo nie będe mógł sprzedać telefonu dla gościa spotkanego na przystanku bo będę musiał (nie dość, że papiery, że legalny) to kasę #!$%@? fiskalną nosić ze sobą?

NIE ROZUMIECIE !? Jak ktoś będzie robić #!$%@? kanty, to będzie robił! A ludzie prawi muszą cierpieć... #!$%@?ŁO!

#!$%@?!
PORZĄDNYCH LUDZI GNĘBIĄ A #!$%@? JAK JEDEN Z DRUGIM SPRZEDAJĄ NARKOTYKI TO #!$%@? PŁACĄ ŁAPÓWKI I #!$%@? IM ZROBIĄ!

PODPISANO: HEREJON .

PS: #!$%@? MAĆ!
  • 1