Wpis z mikrobloga

Proszę nie zjedzcie mnie.
Zacząłem grać w #wot na #ps4 nigdy wcześniej nie grałem w tą grę ponieważ mam laptopa do gier ( tak pisało w sklepie) z tym ze przekątna ekranu chyba nie bardzo bo 14" plus mysz arc touch to już w ogóle sobie odpuściłem tym bardziej ze nie mam na tyle czasu by być "graczem"
Wiem ze gierka na ps4 motzno okrojona ale gra się w miarę ok. Gra ktoś na ps4 w to?
Czytałem na forach że najlepszy na 5 tirze jest KV-1 ale jak dla mnie to potwornie ciężki wolny i bezzwrotny czołg.
Jaki jest sens tej gry?
Bo np. Fajnie mi się gra jakimś czołgiem na 4 tierze ale tego doświadczenia nabija na nim nie wiadomo ile i jak nie mam premium to co z tym doświadczeniem? Ma sobie tak rosnąć?
  • 12
  • Odpowiedz
@Domenico: Nie badałem #wot na #ps4 więc nie wiem czy moje wypociny się przydadzą. W wersji na PC, było coś takiego, gdy w danym czołgu wybadałeś wszystkie możliwe moduły i następne tiery to czołg był elitarny i doświadczenie które wpadło po zaznaczeniu opcji szybciej doszkalało załogę, przyspieszone szkolenie. To chyba się nazywało wolne doświadczenie. Można było też wymieniać te doświadczenie na coś tam ale nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@Alasthor: Na PC nadal jest zasada dwa tiery wyżej dla czołgów średnich ciężkich dla TD. A dla lekkich chyba 4 wyżej. A co arty to nie chcę kłamać. Dwa tiery to nie żadna tragedia, da się grać i czasem sporo ugrać. Tylko trzeba znać możliwości pojazdu w danej sytuacji.
  • Odpowiedz
@grz3so_o: @Matis666:
Dzięki za odpowiedź. tak jak pisałem o KV-1 to jest niemiłosiernie wolny... za wolny.
Grałem radzieckimi i tak jak były szybkie lecz słabo opancerzone tak nauczyłem sie nimi manewrować i szukać jak najlepszych punktów strategicznych.
Mam też matilde z IV tieru i jest dużo lepsza, super celowanie i te ciosy są widoczne na paskach hp. W przypadku KV-1 to tym czołgiem się ciężko gdziekolwiek dostać i
  • Odpowiedz
@Domenico: w wersji na PC jest wolny, ale nie tak tragicznie. kw-85 jest już dużo sprawniejszy i to nawet bardzo jak na HT.
być może różnią się statystyki czołgów między wersjami pc a ps4
  • Odpowiedz