Wpis z mikrobloga

#zjawa #film #kino

Moja gownorecenzja ( ͡° ͜ʖ ͡°):

film lekko wciagajacy, chwilami monotonny, bez wiekszej historii, nie sklania do refleksji. jedynie pomysl na fabule oryginalny, ale niepociagajacy. troche za malo informacji skad oni sie w tym lesie wzieli i dlaczego leja sie z tym z kim sie leja. standardowo dla hollywoodu glowny bohater jest niesmiertelny. ciagle ma farta. jest kilka razy o wlos od smierci.
dobry film zeby sobie obejrzec ot tak, ale nie jest takim ktory pamieta sie przez dlugo i czeka na kolejna czesc.
  • 4
@Nabucho: wiesz, chodzi mi o to zeby dac widzowi jakis zarys sytuacji zeby mogl polaczyc watki. Moze taki byl tez zamiar.... ale moze tez im sie po prostu nie chcialo wymyslac szczegolow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mimo wszystko lubie klarowne filmy, w ktorych wiem o co chodzi, a nie ze musze sie domyslac. Aczkolwiek zdaje sobie sprawe z tego ze takie filmy tez maja magie.
@Aplasidon: nie tyle chodzi mi o jego wytrzymalosc, co o sprzyjajace warunki ktore tej wytrzymalosci pomagaly. spadl z wysokosci ~6 pietra, to nie na ziemie - oczywiscie drzewo zamortyzowalo upadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gonilo go ~20 (a moze 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) swietnie wyszkolonych przeciwnikow i zaden nie trafil go strzala (mimo ze byli bardzo blisko).