Wpis z mikrobloga

No i niestety, mimo mojej oczywistej wpadki i pomocy @ZetarXenil i @Ch-jogromPL nadal komp nie działa, nadal jest bootloop tylko, ze dluzszy. Zastanawiam sie czy moze nie jest to przez brak bootowalnyh dyskow ale chyba tak byc nie powinno? Komputer resetuje się po kilkudziesięciu sekundach (zamiast kilku-nastu) jak ostatnio

Tak czy siak zasilania podpięcie monitora nic nie daje nie ma... wkurza też to że nic mi nie pika ani nie piszczy, kompletny brak komunikacji. Nie miałem w obudowie podpięcią do speakers tylko F_Audio - czy dzwięki które normanie wydaje głoścniczek w obudowie powinny być jakoś słyszalne?

Już myślałem, że się udało - a to jednak jakaś grubsza sprawa chyba. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę rzucać - i tak do serwisu najwcześniej w poniedziałek dam.

Mój pierwszy thread tutaj :

http://www.wykop.pl/wpis/16633633/mirki-jestem-zalamany-kupilem-wlasnie-nowy-komp-z-/

#serwispc #pcmsterrace
  • 19
@duskhorizon: wez dokladnie opisz mi co sie dzieje, odpalasz kompa powerem, wlacza sie, pojawia sie na ekranie cos ? czy po prostu jakby sie ciagle restartuje ? kreca sie wiatraki, pozniej przestaja, znowu sie kreca i tak wkolko ?
w sumie mozliwości są trzy - płya głowna, procek, pamięci (ale wątpie żeby obie kości się sieprzyły) - także w sumie pozostaje procek albo płyta - teraz z morelami się bawić w uj czasu... i nie wiem czy odsyłać im całość czy najpierw zdjagnozować co jest źle i odesłać tylko tą część
@Ch-jogromPL: najwyraźniej mi sie komp nie odpalał z tego powodu. Chyba, że to zbieg okoliczności, że przepiąłem i zadziałało.

Chodzi - to znaczy wchodzi mi do biosu i siedzi w nim już 5 min+ co jest postępem dużym :)
@duskhorizon: wiem, ze mi serwer nie chcial kiedys wlasnie wystartowac z tego powodu, wiec mozliwe ze niektore modele plyt to maja tez na zwyklych desktopam, cisnij instalke windowsa teraz i sie nie ma co #!$%@?

ale zanim to zrobic to w biosie daj default settings i zapisz