Wpis z mikrobloga

@Sebosam: zależy jaka szyba, ale znajdziesz znacznie taniej. W okolicach 400zł spokojnie. Zwłaszcza, że to stare auto, więc też nie ma co się pchać w jakieś najlepsze szyby.
@Sebosam: ee tam, po prostu poszukaj jakiegoś dobrego warsztatu specjalizującego się tylko w szybach i zapytaj ile tam to będzie kosztować. W passacie b5 tata wymieniał szybę przednią za 400zł i nic się z nią nie dzieje do dzisiaj.
@Keep_Calm: z pod uszczelki poszła rysa na razie kolo 15 cm mniej więcej dolny środek bardziej od strony pasażera zakręca w moją. Swoja droga muszą być jakieś naprężenia skoro pękła czy one mogą same z siebie tak
@Keep_Calm: dla mnie nie jest drogo.
Popatrz na tą szybę. kawał szkła nie? I do tego to wygięcie...Pomyśl do ilu stopni nagrzewa się latem w słońcu, ile odbija codziennie kamieni, ciężkie życie ma nie ma co.
Jej cena zależna jest też od popularności. Oszczędzisz na szybie niewiadomego producenta byle kamień spod koła i masz pęknięcie...
Chciałoby Ci się wymienić ją za mniej? Rozebrać słupki, podszybie...mi by się nie chciało. 150zł to