Wpis z mikrobloga

@Gavroche: W czasach gdy interesowałem się i trenowałem MMA uderzała mnie różnica sylwetek zawodników ze Wschodu w stosunku do tych z USA czy z Brazylii. Goście zbudowani jak krępe pnie drzewa vs typy kulturystyczne.
Druga sprawa to Ukraińcy i Białorusini których teraz spotykam już codziennie - nie widziałem ani jednej otyłej czy nawet grubszej osoby. Być może przyjeżdżają do nas tylko Ci młodsi i bardziej aktywni, ale coś jest na rzeczy.
@Gavroche: To mi sie w Rosji podoba, ten kult siły. Młodzi mężczyźni ćwiczą męskie sporty: Sporty walki, sporty siłowe. W Polsce niestety dominują sporty takie jak siatkówka, skoki narciarskie czy piłka nożna.

Rosjanie rowniez ci z terenów dawnej ZSRR mają fantastyczną szkołę boksu, zaczynają przejmować.
Otworzyli sie na swiat i mają dwóch najlepszych bokserów na świecie, bez podzialu na kategorie wagowe, Sergeya Kowaliowa i Kazacha Gennadija Gołowkina który jest jak Iliyn
@KyloRen: W zapasach tez maja najlepszego zawodnika w historii - Aleksandra Karelina.

Do tego kobitki mają najlepsze w kobiecych sportach: Gimnastyce, łyżwiarstwie figurowym, siatkówce czy powiedzmy tenisie który jest pól na pół