Wpis z mikrobloga

Mirki, jakich kluczy płaskich używacie u siebie? Zastanawiam się nad kupnem kompletu 12szt. firmy YATO i trochę dziwi mnie rozbieżność pomiędzy cenami typowym nołnejmow a kluczami z wyższej półki.
#motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
@fenable: czemu dziwi? Yato to akurat żadna wyższa półka, ale do hobbystycznego majsterkowania wystarcza. Ja swój zestaw mam 4 rok, poszła mała grzechotka i przedłużka 1/2 cala. Ale lekko nie miały.
Płaskie to mało, obowiązkowo płasko-oczkowe, ale i tak najlepiej się pracuje nasadami, jeśli jest dostęp.
  • Odpowiedz
@fenable: Yato to bodajże lepsza marka firmy Toya która robi generalnie śmietnik ale już Yato dają radę.

Kup płasko-oczkowe, ale duże klucze 19 i więcej, jak musisz używać płaskich (odradzam) to raczej profi.

Kurde, właśnie stwierdziłem że moje nasadkowe klucze mają na walizce literę H w rombie, ni grzyba nie wiem co to za firma, ale mają ze 40 lat i działają. A tak to mam taką kolekcje fabryk że sam
  • Odpowiedz
@fenable: Zestaw firmy Crescent od chyba 6 lat, nigdy mnie nie zawiodły ( nasadka i przedłużka + rura odkręciły śrubę które pneumatyk nie umiał, myślałem że strzelą szczerze mówiąc :D ), dlatego kupiłem sobie teraz drugi zestaw na wyjazdy specjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz