Wpis z mikrobloga

#mikromodlitwa #katolicyzm #wiara

Prośba i pytanie. WAŻNE Jestem w szoku, mimo, że 4 lata tu jestem, że pod takimi tagami są katolicy, również duchowni. Jestem bardzo tym uradowany.

Niestety na Wykopie są osoby jawnie obrażające naszą wiarę. Nie mówię nawet o takich ludziach jak @Willy666 którzy sami sobie takimi nickami kręcą linę na szyję, nieświadomi kim jest szatan. Mówię o ludziach, którzy mają skreślonego Chrystusa i inne obrzydliwie obrażające obrazki.

Jestem za każdym razem ogromnie tym wzburzony. Jedyny argument dla takich osób pewnie byłby porównaniem - zdjęcie skreślonej matki, ojca, takiego delikwenta. Oni robią to celowo, albo są opętani.

Proszę Was o wsparcie w walce z takimi treściami. Ci ludzie, nawet jeżeli są już straceni, zarażają antyklerykalizmem i antywiarą innych letnich. Ci mogą przez to jeszcze bardziej oddalić się od Miłosierdzia Bożego.

Zgłaszam do moderacji takie rzeczy, ale wątpię, by tam pracowali wierzący, a nawet jeśli są to nie mają wrażliwości, by interweniować. Dla mnie to skandal. Proszę o sugestie co możemy WSPÓLNIE zrobić.
  • 10
@MEGATOMEK:
Masz rację, to obraża Boga, ale przyjdzie czas w którym takie zachowanie zostanie przez Pana rozliczone.
W obecnej chwili nie widzę możliwości walki z takimi zachowaniami na wykopie, lewacka administracja i moderacja nam tu nie pomoże.
Proponuję robić to co każdy - minus przy każdym komentarzu i #czarnolisto, wtedy jest szansa że dostanie shadowbana i jego widoczność na wykopie zostanie ograniczona.
Z Bogiem.