Wpis z mikrobloga

Mirki e-palacze, mam problem z moim UD Bellus. Kupiłem go jakiś czas temu w #smookepl, miał gotową grzałkę założoną, więc dałem wate, nalałem lq i jazda, paliło się aż miło. Póżniej zmieniłem grzałke i też było spoko, ale pociekło trochę lq z airhola (airholi? airholów? jak to będzie w liczbie mnogiej? xD) ale po chwili się uspokoiło i było ok. No i tak było ileśtam razy aż tu dzisiaj cały lq mi wypłynął. Zrobiłem 2 set tak jak na filmiku na yt ktoś pokazywał i znów to samo. Coś ja robię nie tak czy coś z bellusem się stało?
#epapierosy #epapieros
  • 8
  • Odpowiedz
@FlameVinci: @kornik20082: właśnie zrobiłem sobie setup. Ważne jest to żeby wata dobrze wypełniała kanały. Przy liquidzie 50/50 do samego dołu a przy 20/80 trochę wyżej. Ja nie zamykam airholi i nie cieknie tylko fakt, trzeba dość szybko zalać liquid bo inaczej Ci cały poleci airholami.
  • Odpowiedz
@kornik20082: Cześć kumplu,
Od samego początku miałem problemy z bellusem i po kilku razach doszedłem do momentu gdzie nic nie przecieka.
Zaznaczę tylko, że zawsze wapuję na singlu.
W moim przypadku była to kwestia 2 rzeczy:
1. długości/ilości bawełny
2. napełniania

Ad.1.
Ponieważ byłem zielony w temacie robienia własnych grzałek, skorzystałem z pomocy brodacza (RiP Trippers - YouTube). Zrobiłem tak jak mówił, ciekło podobnie jak u jego filmie.
Wytarłem, było sucho,
  • Odpowiedz
@kornik20082: jakies nalewanie od dolu to jest strata calego uroku bellusa. Mi tez ciekl na poczatku, ale tego typa po prostu trzeba sie nauczyc. U mnie winna przeciekania byla bawelna fiber freaks. Na niej lal. Zalozylem zwykla muji niewybielana, dalem jej dosc obficie, wypelniajac kanaliki i od tamtego czasu nic nie cieknie, nawet sie nie poci, bobra zero, smak idealny. Ten parownik jest swietny, jedynie wymaga troche czasu na nauke
  • Odpowiedz