Wpis z mikrobloga

Dla mnie spotkanie w IPN w dniu 16 marca jest nieodwołalne ,wszystko inne z tego terminu przekładamy ,

albo odwołujemy ,chyba że za zgodą , w porozumieniu z IPN wspólnie zmienimy termin .Skład personalny kontr-partnerów oddałem w ręce IPN .Ja staję na przeciw sam , tylko poprosiłem o udział w świadkowaniu LW
@lechwalesa: lechwalesa 3 godz. temu

+3

Dla mnie spotkanie w IPN w dniu 16 marca jest nieodwołalne ,wszystko inne z tego terminu przekładamy ,
albo odwołujemy ,chyba że za zgodą , w porozumieniu z IPN wspólnie zmienimy termin .Skład personalny kontr-partnerów oddałem w ręce IPN .Ja staję na przeciw sam , tylko poprosiłem o udział w świadkowaniu LW
-- Koniec cytatu.== Mr Walesa tak jest ze wszystkim jak sie pokaze prosto
@dziaru: jak sam widzisz powyżej - trzeba naciskać nieustannie do 16 marca. Tak na IPN jak na Wałęsę. Są efekty.
Zostało tylko zmienić formułę na taką, która pozwoli na prawdziwą debatę. Imho powinno na tym bardziej zależeć Wałęsie, bo chyba nie rozumie, że ona swobodnie może przenieść się później do sieci.
cytat--
lechwalesa 1 godz. temu

0

@edward-janus:

Donosić to mogłeś TY , ja wtedy już stałem na czele tej walki .Donoszeniem zajmują się niżej postawieni nie

przypuszczasz . Moja odpowiedz na wykop @lechwalesa: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=523767124324760&set=rpd.100000744310135&type=3&theater to jest panski prawdziwy akt internowania .Dlaczego w pana ksiazce jest podrobiony przez pana Walese .Prosze tez zobaczyc swoje pismo i poruwnac z pismem aktu podrobionego w pana ksiazce.Jesli do debaty dojdzie przedstawimy panu owe pismo