Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: może nam Pan opowiedzieć - co nakazał Panu kapitan Wachowski w dniu upublicznienia decyzji o starcie w wyborach prezydenckich?
Nie potrzeba nam kopii rozkazów, wystarczy luźna opowieść.
@dziaru: Boluś nie zmieni otoczenia, bo ma tu jak pączek w maśle.
Nie musi odpowiadać na pytania, bo podobne mu półmózgi dadzą mu plusik za każde XD WW MKJHY czy inne YGKJVJHCJHCJHG :) To go upewnia, że jest bezpieczny i Powązki niezagrożone.
W sumie żadne zdziwienie.
@dziaru: ale ja właśnie o tym piszę.
Dla Ciebie historia gościa, który był prezydentem - jest nieistotna. Ty sobie plusujesz NJKPKOLK , OINIJHUYBY i jeszcze KJNINUYBUTV.
Mnie interesują rzeczy bardziej poważne, dlatego zadaję pytania.
@RobotKuchenny9000: "Godność" zaapelowała do gdańskiego IPN, żeby debatę przenieść na ECS, gdzie wszyscy się zmieszczą. Ta debata w małym pomieszczeniu nie ma sensu, bo Bolek przyjdzie i wyjdzie i będzie mógł opowiadać, że dał się zlustrować.
Wszelkie działania muszą mieć podstawę w metodologii naukowej, bo inaczej usłyszymy, że "śmieć chce śmieć".
@dziaru: no wiesz - Wałęsa (czy ktokolwiek tu publikuje w jego imieniu) też słów nie waży.
Ja rozumiem, że jest przyzwyczajony do jednokierunkowej komunikacji, w której on coś oświadcza.
Niemniej - jesteś tu 6 lat i chyba nie po to?
Skoro aspiruje do roli Żywej Historii - no sorry - mogę tu od niego wymagać odpowiedzi, zwłaszcza, że dużo o nim czytałem i jego żywot jest zbiorem czarnych plam.
@klikus: jak ktoś do 70 letniego starszego gościa pisze per Bolku no to sorry... wg mnie na kulturalne odpowiedzi nie zasługuje. Pytać warto jak najbardziej, ale cały czas mi chodzi o formę i o hejt.
@dziaru: do mnie Wałęsa może mówić per Ćwok. Mnie słowa nie obrażają.

Obraża mnie cynizm, z którym wykorzystuje swoje wpisy i, w moim przekonaniu, nadchodzącą "debatę".

Publikacja pytań dot zatajeń w jego życiorysie to nie moje hobby. Raczej cynizm za cynizm. Ja i nauka wiemy z dowodów, że Wałęsa to TW Bolek. Poświęcony czas służy promocji tej wiedzy tutaj.

p.s. poza tym Wałęsa potrafi przeprosić sam siebie (vide sprawa vs Wyszkowski)
@dziaru: miałem na myśli to, że osób inteligentnych nie sposób znieważyć słowem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A serio - w innych wpisach znajdiesz wrzutki do mnie, co tylko umacniało mój zapał :)