Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odcinek, w którym pierwsza sprawa (powtarzana 3 razy w 997, raz w programie "Z archiwum 997" oraz raz w TBŚ) została po 12 latach rozwiązana. Sprawcę zdradziły zęby. Reszta spraw nie została wyjaśniona
Standardowo, wołam plusujących i komentujących ostatni wpis. Jeżeli chcesz być na bieżąco wołany - plusuj albo komentuj :) Możesz także zaobserwować tag niżej.
#mk997

maxciekpl - Dzisiaj odcinek, w którym pierwsza sprawa (powtarzana 3 razy w 997, raz w...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unknown_stranger: dużo czytałam na ten temat, oglądałam programy, profile psychopatów, jakieś dodatkowe wykłady na temat kryminalistyki (na mojej uczelni są cyklicznie ciekawe zagadnienia), też miałam okazję przy jakiejś akcji kilka dni przebywać z Fajbusiewiczem, to się wymienialiśmy historiami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zolwik89: poczytaj komentarze, on nie ma spamlisty tylko woła aktywnych w ostatnim wpisie ;)

@maxciekpl: dla takich ciągłych akcji możesz pomyśleć o spamliście. Może być praktyczniejsza a niewielka różnica przy wołaniu (nawet łatwiej).
  • Odpowiedz
@maxciekpl: kurcze to straszne, wiedzieć że jakiś typ na grzybach zamordował dziewczynę i do dziś sobie łazi wolno. Jeszcze ta historia z psem, którą dziś odkryli...nieprawdopodobne jaki element chodzi po tej planecie. Nie będzie mi się dziś dobrze spało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz