Wpis z mikrobloga

Jakie mieliście najlepsze kariery w FM? (nie liczyć CM bo tam była masa bugów a w 08/09 za 5 lat można było zrobić z Ruchu półfinaliste LM lub milionera bez bugi).

Ja miałem fajną karierę Legią w 2012, żeby nie skłamać kupiłem tylko napastnika Pogoni, Skorupskiego z Górnika oraz Jankowskiego z Ruchu Chorzów. Reszta to wszystko z juniorów/rezerw i awansowałem do LM oraz byłem ćwierćfinale LE. Co sezon sprzedawałem też z 2 młodzików za około 5 mln. ( Furman był największym transferem 11 mln ojro do Arsenalu). #fm #footballmanager2013
  • 3
  • Odpowiedz
@FapinoTrololo: A z takich mniej znanych to Jagiełło za 4 mln do Ajaxu, gdzie po dwóch sezonach za 12mln trafił do Evertonu, oraz Żurek za 1,5 mln do BVB, tam pograł sezon i za 7 mln do HSV i po dwóch sezonach za 14/15 mln do LIVERPOOLU.
  • Odpowiedz
@rakkenroll: To w pracy grałem jakimś drugim holenderskim i budowałem na wypożyczeniach z Ajaxu. Po awansie do najwyzszej ligi holenderskiej udalo mi sie podpisac kontakt z Di Natale w wieku 35 lat a tak był 2 najlepszym strzelcem ligi i nie udalo mi sie przedłużyć kontaktu bo mi go Genoa zabrała :(
  • Odpowiedz