Wpis z mikrobloga

@Kordian_ziom Cześć! Jak pewnie pamiętasz - wygrałeś możliwość nagrania dowolnego tekstu lektorskiego przeze mnie :)
Nie chciałbym, aby Ci przepadła (od czasu ogłoszenia wyników nie zauważyłem nigdzie propozycji tekstu od Ciebie), więc pytam - co chcesz, bym przeczytał? Kilka osób wybrało oryginalny tekst dzwonka na telefon (np. XYZ dzwoni, to oznacza kłopoty), spersonalizowane nagrania itp.
Jeszcze inni - pasty, ale proszę Cię żebyś mnie nimi nie katował :)
Co wybierasz ciekawego?
  • 7
  • Odpowiedz
@MikrofonAlboElektryk: Pamiętam, pamiętam i cieszę się, że uznałeś moje uwagi za jakkolwiek przydatne, dzięki :) Myślałem, ale na nic nie wpadłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedyne, co mi przyszło w sumie do głowy, to tekst Eldo "Plaża". Eldo ma słabe flow, a tekst jest poetycki, więc przeczytany w lektorskim stylu może uzyskać brzmienie recytowanego wiersza i ciekawe, jak by to wypadło. Także chyba to, ale tylko,
  • Odpowiedz
@Kordian_ziom: Chodzi o ten tekst?
Piękny, dokładnie oddający kierunek, do którego zmierza świat. Nie mogę obiecać przeczytania go, bo czuję, że zgubię po drodze jego przesłanie, skupiając się na innych rzeczach, z którymi obecnie walczę (np. dziwne akcentowanie, tempo itp. - patrz pasta o kocie, niezbyt wymagająca, a jednak). Ale na pewno dodam tekst do listy wyzwań na najbliższe miesiące - kto wie, może pewnego dnia znajdziesz u siebie
  • Odpowiedz
@Kordian_ziom: Na pewno jako źródło wezmę link, który mi przesłałeś. Na maturze? Coś, co spotka mnie za 2 lata. Czyli nawet podczas zabawy (czytanie tekstów) można się uczyć (gdybym przeczytał wspomniany materiał). Same plusy. Pytanie, czy dojrzeję do tego tekstu za kilka tygodni, czy miesięcy :)
  • Odpowiedz
@MikrofonAlboElektryk: Ja dojrzewałem ładnych parę lat, więc trudno powiedzieć :D Ogólnie swoją maturę rozszerzoną z polskiego przeleciałem na rapie i było 93%, więc tak - podczas zabawy/praktykowania swojego hobby, zdecydowanie można się czegoś nauczyć :v
  • Odpowiedz