Wpis z mikrobloga

Ha! #chwalesie kupiłem właśnie bilety z Newcastle -> Amsterdam i z powrotem po 2 tygodniach.
Jade na #motocykle do #norwegia w #podroze sam pod namiot. Po drodze oczywiście noc w Amsterdamie, Freetown Christiania w Kopenhadze, #szwecja. Części na serwis motocykla już są. Wkręta niezła, jutro urlop ustawić i wio!
#pokazmorde cumpla.
Pobierz julesfaepoland - Ha! #chwalesie kupiłem właśnie bilety z Newcastle -> Amsterdam i z p...
źródło: comment_LxUzbhQhOaOpVM7YJQ56PhYdKmZPXzPf.jpg
  • 14
@PMV_Norway: Mapa poglądowa, google nie pozwoliło mi przerobić starej za bardzo :( - muszę ustawić sobie nową jeszcze, i podzielić na dzienne odcinki bo wychodzi ok 100h w siodle. Drogę trola, może się na język wspiąć, odwiedzić brata w Alesund - o ile akurat będzie w pracy. Z powrotem możliwe że przejadę przez Oslo żeby ominąć kolejny prom. Nie wiem jeszcze jak wyglądają opłaty za te krótkie promy na zachodzie, słyszałem
Pobierz julesfaepoland - @PMVNorway: Mapa poglądowa, google nie pozwoliło mi przerobić starej...
źródło: comment_wRkhgOo7GO1arTD0stvXiDwCymvuhtDC.jpg
Nad relacją myślę ale pozostane pewnie przy opisie + jakiś posklejany filmik kamerą, coś z komenatrzem przy następnej okazji - ryj nie ten, głos też nie zabardzo - potestuje jak to się mówi do siebie - to musi być głupie uczucie :D @sebek1987: