Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:

Panie Cenckiewicz Stanowisko IPN dawno temu otrzymałem .i Pan je zna ,,POKRZYWDZONY".
Wyroki sądowe wszystkich instancji też Pan zna .Wszystkie przez Was przegrane udowodniają Wasze kłamstwa i pomówienia .
Odrzucono Wam Kasacje .
Odrzucono Wam próbę założenia nowej sprawy rzekomo na nowych znalezionych dokumentach .
Panie Cenckiewicz jak to możliwe by pracownik na Państwowej posadzie nie szanował prawa i wyroków sądowych .To jest karalne przestępstwo . Książki gnioty kłamliwe przez Pana popełnione będą o tym świadczyć .
  • 5
@lechwalesa: Mam otwartą głowę i naprawdę staram się ślepo nie wierzyć w te jak pan je nazywa "pomówienia", aby przypadkiem nie skrzywdzić Pana osoby nietrafnym osądem ustalonym na podstawie nie pewnych źródeł.
Ale za przeproszeniem jak do cholery mam w pana wierzyć, kiedy pan odstawia takie rzeczy jak np. dzisiejszy program w którym będzie pan gościem pana Lisa, a zaraz obok B. Komorowski i reszta. Przepraszam bardzo ale pan sam siebie
@lechwalesa: ale przecież, status pokrzywdzonego otrzymywało się nawet w przypadku współpracy z SB. Cenckiewicz niejednokrotnie to tłumaczył, wiązało się to z ówczesną polityką Instytutu Pamięci Narodowej.
@lechwalesa: Edward Janus Panie Slawku cytat-- Oświadczenie wnioskodawcy/pytającego:*
Oświadczam, ze znana mi jest treść art. 54 ust. 3 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie
Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U.
1998 Nr 155 poz. 1016 z późn. zm.), który stanowi że:
„Kto w celu uzyskania informacji udzielanych pokrzywdzonemu na podstawie przepisu
ustawy podaje nieprawdę lub zataja prawdę wiedząc, że dotyczą go okoliczności, o