Wpis z mikrobloga

Dziekuję, @hqvkamil, za przesyłkę :D przeraziłem się jak zobaczyłem jej rozmiar na poczcie, cały kilometr drogi do domu nurtowała mnie myśl co tam kurczę jest. Powiem szczerze że momentami ciężko Cię było rozczytać, ale dzięki temu że sam bazgrolę to poszło bez większych problemów. Dziekuję za piwko, ludzie często piszą że Łomża Miodowa wali sztucznym miodem ale mnie bardzo smakuje. Dzisiaj po bieganiu sobie wypiję :3 a propos - ja tu staram się uzyskać jakąś formę, biegam, maszeruję, jeżdżę na rowerku, cwiczę z hantlami, a Ty mi tyle słodyczy wysyłasz, obyś się smażył w piekle za to :( a z materiałów Husqvarny też zrobię jakiś użytek, na pewno z długopisu bo te zazwyczaj co i rusz gubię :D co do programowania to z Javy umiem tyle o ile, tyle ile na studia potrzebne ;P jeszcze raz wielkie dzięki!


#wykopoczta
Pobierz Marmite - Dziekuję, @hqvkamil, za przesyłkę :D przeraziłem się jak zobaczyłem jej roz...
źródło: comment_y1toYMaLoNrffAFKonQIXO370gcstlvJ.jpg
  • 12
@gugas: Ja też nie uważam, żeby waliła sztucznym miodem. Natomiast na forach o piwach same głosy typu "ale sztuczne", "daje sztucznym miodem na kilometr". Co jest o tyle zabawne, że gdy zostawała wprowadzana na rynek sam jakiś tam prezes mówił że będzie robiona z prawdziwego miodu z jakichś tam okolicznych pasiek :>
Dlatego żebyś się najadł i już więcej nie jadł.


@hqvkamil: To tak nie zadziała :< poza tym ja tak na co dzień to nie jem słodyczy prawie w ogóle. A o co chodzi z siostrą? :>