Wpis z mikrobloga

Od dwóch lat jestem zakochany w mojej przyjaciółce. Chciałem jej już dawno o tym powiedzieć, ale nie mogę się przełamać. Dzisiaj mam jakoś więcej odwagi, co by przynajmniej na fb jej napisać... Tyle że ona jest lesbijką i to trochę komplikuje sprawę, bo wiadomo, że szansy nie mam. Jak myślicie, powiedzieć jej, czy nie?
#zwiazki #pytanie #corobicjakzyc
  • 31
  • Odpowiedz
@PanDetektyw: szans nie masz. Znajomości po co utrzymywać też nie ma bo tylko się zamęczasz i zostajesz w relacji bez perspektyw. Powiedz jej co ci leży na wątrobie ale na zasadzie wytłumaczenia dlaczego zrywasz z nią kontakt. A potem zapomnij.
  • Odpowiedz
@PanDetektyw: napisz do Tomasza Adamka i on Ci dla niej załatwi egzorcyzm. Specjalnie wyuczona osoba wypędzi demona powodującego homoseksualizm i będzie mogła Cię pokochać. A tak na serio to współczuję :(
  • Odpowiedz
@Czytelnik30: Muszę przyznać, że pięknie to ująłeś ;)
@nadszyszkownik_kilkujadek: No niby nie, ale chyba coś mnie ciśnie do tego, żeby po prostu jej to powiedzieć i poznać jej zdanie na ten temat.

Dobra zaraz wracam bo natura wzywa,a po powrocie lecę jej powiedzieć, może i drogą internetową, ale zawsze coś () Także kto chce, żeby go zawołać niech da znać. Teraz
  • Odpowiedz