Wpis z mikrobloga

Cumpel ma w rodzinie kilku myśliwych i idzie na staż do koła myśliwskiego. Proponuje mi bym dołączył, ale ja nie mogę patrzeć na zabijanie kurczaka czy karpia a co dopiero strzelać do sarenek- więc odmówiłem.
Jednak teraz cały czas coraz bardziej skłaniam się opcji by jednak pójść na to. Przecież nie ma żadnej bardziej godnej rzeczy jak myślistwo- człowiek pokonuje swoje słabości (jak ma strzelić do wroga jak nie strzeli do królika?), działa na rzecz społeczeństwa, czyni przyrodę mu poddaną tak jak nakazuje filozofia obiektywizmu i Pismo Święte. Ogólnie doszedłem do wniosku, że myślistwo jest jedną z najbardziej RiGCZowych rzeczy na świecie.
Dorzucam zdjęcie dzików.
#myslistwo
I.....o - Cumpel ma w rodzinie kilku myśliwych i idzie na staż do koła myśliwskiego. ...

źródło: comment_but7Wlw6zEP9yaoFakNqg7QXa1NEnQMc.jpg

Pobierz
  • 3
@ImInLoveWithTheCoco: Jeśli się przyjrzeć współczesnej hodowli zwierząt (teraz to się w sumie już oficjalnie nazywa produkcją mięsa) to myślistwo zdecydowanie jest bardzo fair. Biega sobie taka dzika świnia po lasach, polach czy miastach, hasa radośnie, kwiczy wesoło. Pada jeden strzał i staje się mięsem.
A taki świniak z produkcji: żyje kilka miesięcy w ciasnocie, smrodzie i syfie, tylko po to żeby zostać potraktowanym prądem i stać się gorszego gatunku mięsem.