Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow #friendzone #wygryw #przegryw

Lekka inba się #!$%@?ła... Zawsze byłem po ciemnej stronie mocy, ale teraz moge miec klopoty.

Jest mój dobry ziomek ogólnie do rany przyłóż. Znamy sie z 10 lat juz i widzimy sie prawie codziennie.
On po wielu nieudanych podbojach wyrwał sobie różowego która go zachciała. Bo on ogólnie z tych miłych.
W skrócie: Był sylwester u niego i spiliśmy się trochę. Ja rozkręcałem imprezę głównie, ale z czasem
za dużo wypiłem i poszedłem do niego do pokoju spać. Za ścianą krzyki i płacze wiec z ciekawosci slucham.
Okazało się, że ziomek się pokłócił z panną i wyszedł sfochowany. Ona przez całą imprezę mówiła jaki jestem
zajebisty. I ta zajebistość się skończyła tak, że wbiła do mojego pokoju przelizaliśmy się i popieściliśmy się trochę.
Było spoko. Po tym okresie jak ziomek gdzieś się wbijal ze swoją panną to ona gdzies pod stołem mnie smyra po pycie
ja ją po jej pusi i ogólnie jest fajnie. Powiedziała mi, że jestem inny a jej facet to nudziarz, ale z nim jest
bo jest dla niej dobry i się stara. Ogólnie wiedziałem od początku ze ona woli lobuzow, a on do niej nie pasuje,
jednak nie bede niszczyc ich zwiazku. Gość za dużo robi dobrego w moim zyciu nalezy mu sie troche milosci.
Najgorsze jest jednak to lawirowanie bo o ile ja jestem w tym dobry to laska kryje sie z tym #!$%@?.
Wiem, ze jak to przerwe to ona to wyjawi bo sie #!$%@? i bede mial lipe. Jak to rozegrać? Nie chce mieć lipy u znajomych, że tak postąpiłem z tym ziomkiem. Mogę stracić więcej niż jedną osobę. Najlepszym rozwiazaniem by bylo plynne przejscie z jej zwiazku do układu ze mną. Tylko jak?
  • 44
@Serce_Wykopu: Wejdziesz z nią w układ, to przy pierwszej poważniejszej kłótni w ich związku ona wbije mu szpile mówiąc, że się z Tobą peklowała. Nie mniej, według starej maksymy ruchać, #!$%@?ć, nic się nie bać, powinieneś spróbować. A jak zrobić to najlepiej? Po prostu powiedz jej w prost - nie przez telefon, nie smsem, nie przez internet. Twarzą w twarz. Odmówi, to zalej jej herbatę i nadaj waszym kontaktom
@Serce_Wykopu:

Jest mój dobry ziomek ogólnie do rany przyłóż. Znamy sie z 10 lat juz i widzimy sie prawie codziennie.

Był ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przekreśliłeś dla #!$%@? przyjaźń top kek

I ta zajebistość się skończyła tak, że wbiła do mojego pokoju przelizaliśmy się i popieściliśmy się trochę.

Po tym okresie jak ziomek gdzieś się wbijal ze swoją panną to ona gdzies pod stołem mnie smyra po
@Serce_Wykopu: Po prostu w moim światopoglądzie istnieją takie wartości jak klasa, zaufanie, godność i szacunek. Ja nie neguje możliwości że według Ciebie dziewczyna co rozdaje tyłek po prostu jest frywolna a według moich zasad się nie szanuje, skorzystałem po prostu z wyrażenia własnej opinii. Jak najbardziej możesz mieć ją w dupie. Osobiście gardzę postępowaniem według maksymy "skoro mogę to czemu nie skorzystać" dla tak płytkich profitów jak zaspokajanie podstawowych potrzeb własnego
@Serce_Wykopu: nie zgodze sie z Toba... Ja nie mam absolutnie czystego sumienia, bo zdarzalo mi sie przespac z mezatkami, ale zadna nie byla zona mojego kumpla... Jak podbija do faceta rozowa kumpla to facet sciska wora i mowi: nie. A jesli tak bardzo jej chcesz (co byloby dla mnie zrozumiale) to mu o tym powiedz... Ale nie - Ty sie #!$%@? bo on sie obrazi. No pewnie, ze sie obrazi i