Wpis z mikrobloga

Ok, zarzucę swoimi sugestiami:

- fix dla ringów, rohów, by je trochę podkręcić
- ktoś napisał o podniesieniu expa dla pt od każdej różnej profki, jestem za!
- bronie! dajmy najtom możliwość ogarnięcia różnych broni, bo póki co bardzo słabo to wygląda. Możemy na chwilę obecną zrobić tak, żeby udostępnić wszystkie bronie do lvl 80 u Trollskiego (ceny damy albo z jakiegoś rl serwa albo ok 5x rashid price), później, w miarę z pojawianiem się questów/ nowych expowisk, będzie się można ich pozbyć
- shielding - trzeba naprawić shielding skilla, leci tylko gdy dostajemy hita na arma/tarczę, ale nie leci jak otrzymujemy bloodhita
- na WSZYSTKICH questach dajmy bramki, niektórzy abusują je na mckach. Jak będzie bramka i jakiś, w miarę odpowiedni lvl na niej, to to zniknie.
- wprowadzenie coś w stylu djinna, by jednak wkręcić jakiś quest, który odblokuje nam npcka, u którego będzie można sprzedawać loot (i fajnie by było, jakby były dwa takie djinny, by ludzie musieli wybierać), zajmie trochę skryptowania, bo to nie prosty quest ze skrzynką jakie mamy teraz, ale sądzę, że warto.

Nie mam za wysokiego lvla, więc póki co wypisałem co mi nie pasuje. Ofc na pewno będzie więcej rzeczy.

#mirkotssugestie
  • 4