Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki! Jutro wybieram się na #studniowka i trochę się obawiam. Partnerkę mam, ale jestem nieśmiały i umiem tańczyć tylko poloneza. Nie bywam na imprezach i nie mam wprawy. Dajcie protip jak się dobrze bawić, jak tańczyć i nie czuć się tam jak ostatni #przegryw
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mieloman: może to zabrzmi głupio, ale twoja partnerka może po prostu Ci pomóc.
Myślisz że złapiesz podstawy przez yt, kobiety nie gryzą powiedz jej jaka jest sytuacja, poprowadzi Cie i będziesz miło wspominał tą studniówkę.
no chyba ze chcesz jej zaimponować.

ps. przeskakiwanie w kółku z nogi na nogę to nie taniec.
ps2. trochę alkoholu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, no chyba ze jesteś kierowcą
  • Odpowiedz
@Mieloman: To jak już impreza się rozkręci, to zaproś ją do tańca. Jak juz będziecie na parkiecie to się przyznaj: ale wiesz że nie umiem tańczyć? musisz mi pomoc. Czy coś w tym stylu ;) a potem się bawcie jak młode bobry ;) będzie ok :)
  • Odpowiedz
@Mieloman: odpuść sobie te szopkę i siedź w domu tyle ci powiem. książka do łapy i czytaj czytaj i jeszcze raz CZYTAJ sam pomyśl jak oni będą zachlewać pałę wódą ty z każdą przeczytaną książka będziesz o poziom wyżej. to dopiero nazywa się zabawa a nie marnowanie czasu na jakieś... no przykro mi że to powiem ale pewnie urażę niektórych... chujstwa. pozdrawiam.
  • Odpowiedz