Wpis z mikrobloga

@Nabucho: aa była afera, że wrzucał na mirko non stop losowe dokumenty jak to jest niewinny, jak to nie miał nic wspólnego z SB, że nigdy nie zniszczył żadnych dokumentów za czasów swojej prezydentury, a jeszcze doszła jego propozycja (lub osoby, która prowadzi konto) o spotkanie jego z cenckiewiczem, braunem i innymi historykami przemian ustrojowych, by odbyło się w IPN w Gdańsku, a negatywny ton ? w sumie długo pod jego
@Gom3z: ok. No wlasnie rzeczywiscie zalewal mirko jakimis strasznie dlugimi wpisami, bylo cos takiego. Hm. No ale skoro chce konfrontacji w tym calym ipn z braunem itd., to chyba ci, ktorzy prezentuja odmienny poglad na to, co sie dzialo w tamtych dekadach (od ogolnie przyjetego) powinni sie cieszyc? Czy nie.
@Nabucho: mi to wisi osobiście, bo są świadkowie jak wspólnicy, inni opozycjoniści, materiały historyczne, nieliczne które przetrwały, to tak jak z Henryką Krzywonos, niech media sobie robią z niej nie wiadomo kogo, ale prawdziwi ludzie powiedzieli, że z łamistrajka stała się bohaterem, świat oszalał i to nie od dziś wiadomo - ale wracając do Wałęsy, chętnie bym zobaczył tą masakrę
@Gom3z: ja tam nie wiem. W czasi magdalenki bylem szczylem. Nie znam zadnych kwitow to raczej nie bede oskarzal. Ale znam za to troche pewna rodzine z krakowa, ktora dzialala w podziemiu na levelu krajowym. Szczegolow kto to nie moge podac bo nie mam upowaznienia do klapania. W kazdym razie, w tamtym czasie, oni ni #!$%@? o krzywonos nie slyszeli, a znali raczej wszystkich. Nie mam tego jak udowodnic ale im