Wpis z mikrobloga

Wszyscy teraz tylko smartfony. A co jest teraz z górnej półki jeśli chodzi o tradycyjne telefony z klawiaturą?
Chodzi o coś wytrzymałego, gdzie ekran nie potłucze sie od byle upadku a przy tym wyglądający jak na obecne czasy.


#telefony #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
@martina20: @ekumen: ta firma myPhone kojarzy mi się z telefonami dla seniorów, duża klawiatura, trzy linijki tekstu na ekranie ( ͡ ͜ʖ ͡)

A może bym się do jakiegoś smartfona przekonał ale telefon upada mi średnio raz w tygodniu to co za życie by ze mną miał :/
  • Odpowiedz
@tomy86: telefon który podałem to model pancerny, możesz gwoździe nim wbijak i nic się nie stanie :P Ale seria Hammer ma też smartfony, np: Hammer Axe LTE który jest równie wytrzymały :) Sprawdź sobie testy
  • Odpowiedz
@tomy86: Oj to dawno nie zaglądałeś do portfolio myPhone :) Hammer (telefony klasyczne i smartfony) to ich najbardziej udana seria. Sprawdź, polecam. Szczególnie, jeśli naprawdę często upuszczasz telefony :)
  • Odpowiedz
@martina20: bez urazy ale ich jedyny smartfon z serii Hammer jest zwyczajnie paskudny. Wstydziłbym sie go nosić. W tym wypadku już cata smartfon jest dużo lepszy.
  • Odpowiedz