Wpis z mikrobloga

zapomnialem007: rob zlozone cwiczenia - siady ATG, martwe ciagi i osobne cwiczenia na brzuch jesli chcesz sie na nim skupic. polecam 2-3 razy w tygodniu, w zupelnosci wystarczy. odradzam maszyny, polecam ciezar wlasnego ciala - wiszac na drazku, unoszenie nog lezac, plank, itp itd.
  • Odpowiedz
@Karoleer: Mój plan jest taki, żeby jeszcze troszkę rozbudować mięsień piersiowy i wyrobić sobie delikatny kaloryfer :) Na weekend jestem umówiony z kolegą dzięki, któremu udało mi się osiągnąć to co już widać. Chłopak jest od wielu lat związany ze sportem, ostatnio nawet zawodowo, także liczę, że ułoży dobry plan. Wiem, że jeszcze przede mną dużo pracy, ale motywacja jest, także kolejne #pokazforme planuje latem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@zapomnialem007: czołem kolego, jeśli przy takim procencie bf nie widać u ciebie sześciopaka to zabieraj się za porządną masę przynajmniej przez pół roku, rok, duże ciężary, wielostawowe ćwiczenia - przysiad, martwy, wyciskopodrzut i tak dalej, resztę masz w tagu. Naprawdę nie ma co się bawić w jakieś redukcje, jeśli masy mięśniowej masz niewiele! Wrzuć ten plan od kolegi, ocenimy ; ) #silownia
  • Odpowiedz