Wpis z mikrobloga

00:06 Nowy rekord: 50 graczy jest zalogowanych. (i to o północy!!)
Jeśli nie śledzisz tagu #mirkots - nie denerwuj się, proszę, przeczytaj do końca. W poście jest mowa o MirkOTS - serwerze Open Tibia (spokojnie...) robionego pod i dla Mirków ;)

Mirasy, dziękujemy Wam!
Baliśmy się bardzo, że projekt nie wypali, nikt nie będzie zainteresowany, że spali na panewce.
Z każdą godziną jest Was coraz więcej, i bardzo to buduje i daje siłę na dalszą pracę. :D

Dzisiaj wprowadziliśmy aktualizacje z kilkoma expowiskami, usprawniliśmy balans jeśli chodzi o wbijanie mlvla i innych skilli.
Dodaliśmy domki na ul. Białkowa, naprawiliśmy Obsidian Knife.
Zrobiliśmy beta klienta, który pozwala na grę osobom z OSX / *nix (za pomocą wine, ale zawsze!)

Pojawiło się Was na tyle dużo, że trzeba będzie pomyśleć nad rozszerzeniem szeregów moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego jeszcze raz, serdecznie zachęcam i zapraszam: grające mirki! Jednoczmy się! Mamy szansę na stworzenie dosłownie innej gry. Owszem, działającej na silniku Tibii, ale nie mającej nic wspólnego z osobami z którymi nawet się nie da dogadać, patologią - czyli tym, co tą grę naprawdę zniszczyło od środka. Grę, która jest nasycona żartami i humorem Mikrobloga (lecz nie tracącą klilmatu), grę wymagającą i pełną niebezpieczeństw które tylko czekają na Twój błąd... i jednocześnie zrzeszającą kupę fajnych ludzi z mirko.

Jeśli szukasz czegoś co zajmie Ci czas, nie masz MMORPG dla siebie na ten moment: spróbuj z nami. Może Ci się spodoba :)
#grajzwykopem #tibiazwykopem #tibia #mmorpg #grykomputerowe #gry

Jeśli kogoś bardzo obraziłem tymi tagami - przepraszam, dodajcie mnie na czarno. Wydaje mi się jednak że projekt jest naprawdę fajny, skoro w ciągu 24h zaczęło go śledzić 70 osób, przewinęło się 200 róznych graczy, a od rana jest prawie non-stop 30 osób online, w porywach do 50 :).

Najwięcej informacji znajdziecie pod http://mirkots.gimb.us/ i szperając w historii tagu #mirkots - pamiętajcie też, że serwer jest w trakcie budowy, ale jest pełno osób które grają od samego początku (od wczoraj, okolic 22 :P) i wiedzą co i jak na serwerze działa i chętnie pokierują. Wystarczy wejść na kanał 'Mirkoczat' w grze.

#mirkots
  • 8
@B_P_R_D: póki co stoi na moim serwerze produkcyjnym równolegle z innymi projektami, więc ja mam "wliczone" w tym momencie w koszta. Jesli serwer przestanie wyrabiać (przez graczy, mapę, cokolwiek) to będziemy myśleć o jakiejś formie zapomogi w utrzymaniu serwera, ale na pewno nie będzie dawała żadnych korzyści powodujących, że dany gracz ma ułatwioną grę. Raczej stylistyczne rzeczy, ale póki co o tym nawet nie myśleliśmy.