Wpis z mikrobloga

Uwaga, spuszczam bombę na Wykop.

Jestem zadowolony z tego, co się dzieję w Niemczech, Anglii i Francji. Powiem więcej - liczyłem na to, że w sylwestra jakieś arabskie #!$%@? wysadzą się, lub całe miasta w powietrze.

To są słabi ludzie. Głupi i bez własnych przekonań. To "ludzie gorszego sortu". Chwasty.

Wyobrażacie sobie takie gówno, jak dzieje się za granicą? Ja nie. Była mawiała, że jestem "babcią", bo, gdy w nocy słyszałem krzyk kobiety, lub podejrzane odgłosy - z automatu wychylałem się za okno.

Zdarzyło mi się nawet na szybko ubrać i wylecieć z bloku na pobliską ulicę, by ratować pewną pannę, którą zaczepiało dwóch typów, gdy ona darła się w wniebogłosy o pomoc. Sytuacja okazała się nieporumienieniem, a jej "koledzy" i ona dostali solidny #!$%@?. Gdyby panna się nie zaśmiała 5s przed tym, jak na nich wbiegłem, to oboje dostaliby solidny #!$%@? z partyzantem na dzień dobry.

A za granicą? Nikt nic nie widzi. Same #!$%@?. Ich motto, to ''lepiej się nie wtrącać".

Ludzie śmiecie.

Polska na tym mocno zyska, choć kosztem niewinnych kobiet i #!$%@?, którymi nazywały swoimi facetami. Jeśli nic się grubo nie #!$%@?, to za parę lat skończy się emigracja Polaków za chlebem. Tymczasem oglądajmy spektakl, jaki lewactwo nam sprezentowało. Czekam tylko na kolejny zwrot akcji w tym całym cyrku zwanym Europą Zachodnią.

Jako bonus, filmik z głównej.

#oswiadczenie #polityka #4konserwy #niepopularnaopinia
shadowsof2 - Uwaga, spuszczam bombę na Wykop.

Jestem zadowolony z tego, co się dzi...
  • 8
@shadowsof2: słabi ludzie niech giną, bedziemy oglądać przedstawienie u siebie w Cebulandii. po co podźwigać te kraje i odbudowywać cywilizację, niech ich Araby rżno tak jak ich Unia nie rżnęła. super podejście naziolu
@shadowsof2: No to żadna nowość też tak myślę jedyne co mnie zadziwia że tak wiele ludzi jeszcze nie otworzyło oczu i uważa że wszystko jest w porządku. A bardzo nie jest żal mi trochę zachodniej europy ale sama sobie to zgotowała i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem bo zachód już jest stracony i nic tego nie zmieni jest na to stanowczo za późno. Ważne teraz jest to co nam
@spere: Słaby zachód, to silna Polska + porozumienia z dalekim wschodem, a i jestem przekonany, że południe jak i "bliski" wschód będą chcieli współpracy. Naszym jedynym zagrożeniem jest Rosja, która jest flankowana przez Chiny w której interesie jest nasz progres, także gówno mają do gadania. Nadchodzą dobre czasy kolego. A przynajmniej leprze, niż były do tej pory (choć poprzeczka wysoko postawiona nie była).
@shadowsof2: acha, i zachód tak osłabnie, że zniweluje się kilkudziesięcioletnia różnica gospodarcza, która odbija się czkawką każdej kolejnej ekipie, które zamiast myśleć o przyszłości kraju długofalowo, dziesięcioleciami, myśli tylko o utrzymaniu się na stołkach przy najbliższych wyborach.
@shadowsof2: Moim zdaniem sytuacje dobrze opisuje bajka o 3 świnkach gdzie 2 świnki ( państwa zachodnie ) nie widzą problemu i nie chcą dbać o swoje granice czyli wybudowały słabe domy a Polska, Węgry, Słowacja, Czechy widzą problem i nie chcą się dać ugiąć czyli wybudowały trwały dom przy którym cały czas dużo pracują kiedy reszta świnek już się poddała i nic nie robi i skończy się tak że kiedy będzie